Ana sayfa : The Neat Company : Neat for Windows

Neat for Windows

versiyon
5
platform
lisans Commercial
kategori Utility

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • Makbuzları, kartvizitleri ve faturaları tarar
  • Kelime ve numaraları belgelerden alır
  • Gizli verileri korur
  • TurboTax ve Excel gibi diğer uygulamalarla bütünleşir

Düzgün, dijital belgeleri düzenlemek için kullanılan bir Windows uygulamasıdır. Yazılım, öğelerinizi taramanıza, kaydetmenize, düzenlemenize ve muhasebe yazılımına aktarmanıza olanak tanır.

Düzgün makbuzlarınızı, kartvizitlerinizi ve diğer belgelerinizi taramanıza ve uygulamaya aktarmanıza olanak tanır. Program ayrıca PDF ve resim dosyalarını içe aktarmanıza veya e-postaları ve ekli dosyaları doğrudan Temiz hesabınıza iletmenize olanak tanır. Dosyaları içe aktardıktan sonra, Neat bunları otomatik olarak algılar ve ayrıştırır. Neat'in Indocument Identification (ID2) teknolojisi, belgelerinizden sözcükler ve sayılar alır ve bunları el ile veri girmek zorunda kalmayacak şekilde kullanılabilir verilere dönüştürür. Belgeyi tanır ve iletişim ve satın alma bilgileri gibi uygun içeriği yakalar.

Düzgün bir şekilde belgelerinizi bulut deposunda depolar ve bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızda olsun, istediğiniz yerden erişmenize olanak tanır onun Android veya iOS uygulaması. Gizli verilerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yoktur, çünkü içe aktarılan dosyalarınız müşteri bilgilerini korumak için bankaların kullandığı şifrelemeyle güvence altına alınır. Bilgilerinizi TurboTax, QuickBooks, H & Block ve Excel gibi diğer muhasebe ve ticari uygulamalara da hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Düzgün ve ticari kullanıcılar kağıt belgelerini dijitalleştirmek ve düzenlemek için kullanılır. . Yazılım, özellikle hassas işletme bilgilerine sahip belgeleri depolamak ve diğer iş uygulamalarına göndermek için kullanışlıdır. Düzgün, belgelerini kullanımı kolay bir alanda düzenlemek isteyen Windows kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir.

Güncelleme: 17 Mayıs 2016

▶ Birincil dosya uzantısı

.ndx – Neat 5 Archive File

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları Neat for Windows 5

Desteklenen dosya türleri
.NRT Neat Contact File
.NRF Neat Document Folder File
.NWBAK NeatWorks Backup File
.NRBAK NeatReceipts Backup File
.NBAK Neat Backup File
.NRX Neat Receipt Folder File
Ek ilişkili dosya formatları
.PDF Portable Document Format File
.JPEG JPEG Image
.JPG JPEG Image