Ana sayfa : Dosya uzantıları : .nwbak Dosya

.nwbak Dosya uzantısı

Dosya tipiNeatWorks Backup File

geliştirici The Neat Company
kategori Backup Files
biçim N/A

.NWBAK seçenek numarası

Dijital dosyalama sistemi yazılımının daha eski bir sürümü olan NeatWorks tarafından oluşturulan yedekleme dosyası Neat 5; .NBAK ve .NRBAK dosyalarına benzer; Rehber ve makbuzlar dahil, taranmış belgelerinizin bir yedeğini içerir.

Daha fazla bilgi

Bir NWBAK dosyası oluşturmak için Araçlar → Veritabanı → Yedekleme'yi seçin, varsayılan kayıt adını kullanın, "Gözat" ı tıklayın, bir kayıt yeri seçin ve Yedekle'yi tıklayın.

Bir veritabanını geri yüklemek için NWBAK dosyasını kullanarak Neat 5'ten önceki sürümlerde, Araçlar → Veritabanı → Geri yükle seçeneğini seçin, "Gözat" ı seçin, dosyanıza gidin, "Aç" ı seçin ve ardından Geri Yükle'yi tıklayın.

NWBAK dosyası gibi eski bir veritabanını geri yüklemek için, "Düzenli Veri Taşıma Yardımcı Programı" nı çalıştırmanız, "Göz at" ı seçmeniz, yedekleme dosyanızı seçmeniz, bir dolap ve veritabanı konumu sağlamanız gerekir. ve Taşı'yı tıklayın.

NOT: NWBAK dosya uzantısı, NRBAK uzantısını NeatWorks 4.6 sürümüyle değiştirdi. Daha sonra 4.9 sürümüne kadar kullanıldı ve Neat 5 sürümüyle NBAK eklentisi ile değiştirildi.

Açılan programlar NWBAK dosyalar
Windows
Neat for Windows

NWBAK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .nwbak uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

NeatWorks Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.