Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ndx Dosya

.ndx Dosya uzantısı

Dosya tipi1dBASE Index File

geliştirici N/A
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir NDX dosya?

Veritabanının yapısını ve alanlarını tanımlayan dizin dosyası; bir kök, dal ve yaprak düğümleri içeren bir B ağacı olan bir başlıktan oluşur; öncelikle dBASE tarafından kullanılır, ancak diğer veritabanı programları tarafından tanınabilir.

Açılan programlar NDX dosyalar
Windows
dBase
Microsoft Visual FoxPro

Dosya tipi2Neat 5 Archive File

geliştirici The Neat Company
kategori Data Files
biçim N/A

.NDX seçenek numarası 2

Dijital belge düzenleyici Neat 5 tarafından oluşturulan arşiv dosyası; Neat kullanıcıları arasında paylaşılabilen bir Neat belgeleri veya makbuz veya tarif gibi tek bir belgenin dışa aktarılmış bir kopyasını içerir.

Daha fazla bilgi

Bir NDX dosyası oluşturmak için dışa aktarmak istediğiniz kabinin altındaki klasörü seçin, Dışa Aktar → Düzenli Dosyaya → Seçilen Klasör ... (tüm klasör için) veya Seçili Öğeler ... 'e tıklayın. (bir klasörden seçilen öğeler için), kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

Bir NDX dosyasını içe aktarmak için İçe Aktar → Düzenli Dosya ... 'yı seçin, "Gözat" ı tıklayın, NDX dosyanıza gidin ve Aç'ı tıklayın.

NOT: NDX dosyası, Neat'ın eski sürümleri tarafından kullanılan .NRX , .NRT ve .NRF dosyalarına benzer.

Açılan programlar NDX dosyalar
Windows
Neat for Windows
Macintosh
Neat for Mac

NDX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ndx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Neat 5 Archive File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.