Ana sayfa : Dosya uzantıları : .nrbak Dosya

.nrbak Dosya uzantısı

Dosya tipiNeatReceipts Backup File

geliştirici The Neat Company
kategori Backup Files
biçim N/A

.NRBAK seçenek numarası

Dijital dosyalama sistemi yazılımının eski bir sürümü olan NeatWorks'teki bir araç olan NeatReceipts tarafından oluşturulan yedekleme dosyası, Neat 5; makbuzlar ve kartvizitler dahil, taranmış belgelerinizin bir yedeğini içerir; .NBAK ve .NWBAK dosyalarına benzer.

Daha fazla bilgi

Bir NRBAK dosyası oluşturmak için Araçlar → Veritabanı → Yedekleme seçeneğini belirleyin, varsayılan kaydetme adını kullanın, bir kaydetme konumu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

Bir veritabanını Temiz 5'ten önceki sürümlerde geri yüklemek için NRBAK dosyasını kullanarak, Araçlar → Veritabanı → Geri yükle seçeneğini seçin, "Gözat" ı seçin, dosyanıza gidin, "Aç" ı seçin ve ardından Geri Yükle'yi tıklayın.

NRBAK dosyası gibi eski bir veritabanını geri yüklemek için, "Düzenli Veri Taşıma Yardımcı Programı" nı çalıştırmanız, "Göz at" ı seçmeniz, yedekleme dosyanızı seçmeniz, bir dolap ve veritabanı konumu sağlamanız gerekir. ve Taşı'yı tıklayın.

NOT: NRBAK dosya uzantısı NeatWorks 4.6 sürümüne kadar kullanıldı. Daha sonra NWBAK uzantısı ile değiştirildi. NWBAK uzantısı, 4.9 sürümüne kadar kullanıldı, daha sonra Neat 5'in çıkarılmasıyla NBAK uzantısı ile değiştirildi.

Açılan programlar NRBAK dosyalar
Windows
Neat for Windows

NRBAK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .nrbak uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

NeatReceipts Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.