Ana sayfa : Steinberg : Steinberg Cubase

Steinberg Cubase

versiyon
7
platforms
lisans Commercial
kategori Audio

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • 32 bit kayan nokta çözünürlüğüne sahip etkileyici ses motoru
  • MixConsole gibi profesyonel karıştırma araçları
  • Anahtar ve Puan editörleri gibi kapsamlı düzenleme araçları
  • Büyük araç ve efekt kataloğu

Steinberg Cubase, ses kaydetmenizi, karıştırmanızı ve düzenlemenizi sağlayan bir DAW'dır. Film bestecilerinden müzik yapımcılarına ve şarkı yazarlarına kadar birçok farklı profesyonel amaç için kullanılır.

Steinberg Cubase'yi birçok etkileyici özelliğe sahipti. Cubase ses motoru, 32 bit kayan nokta çözünürlüğü, 192 kHz örnekleme hızı ve her bir kanal ve kanal için 5.1 surround ses için hazır olan altı kanala kadar mükemmel performans sunar. Uygulama, ses kaynaklarınızı, benzersiz stüdyo karışımlarınızı ve izleme kurulumlarınızı yönetmenize yardımcı olmak için Kontrol Odası ortamı sunar. Cubase, A / B karşılaştırmasına ve herhangi bir ses efektinin genel olarak atlanmasına izin veren MixConsole gibi profesyonel miksleme araçları, eklenti ve kanal arama yetenekleri, dinamik ekler ve aerodinamik genel bakış için göndermeler ve daha fazlası. Anahtar, Puan, Davul ve Liste düzenleyicileri gibi çeşitli kullanımı kolay düzenleme araçları sağlar. Anahtar düzenleyicide tüm akorları veya tek tek notları girebilir, taşıyabilir, kesebilir ve transpoze edebilirsiniz. Score editör ile şarkı sözleri, davul notaları, gitar tablaturu ve daha pek çok şeyle mizanpaj oluşturmanıza yardımcı olan profesyonel bir gösterim ortamı elde edersiniz. Drum editörü, ritimleri ve kanalları oluşturmanıza ve düzenlemenize izin vererek mükemmel ritminizi yaratmanıza yardımcı olur. Liste editörü, karmaşık projeler üzerinde çalışırken size zaman kazandıracak bir MIDI notunun her yönüne erişmenizi sağlayan kullanışlı bir MIDI düzenleme aracıdır.

Steinberg Cubase, profesyonel ses veren ses yaratmak için sizi profesyonel araçlarla donatan etkileyici bir DAW. Esas olarak profesyonel kullanıcılara yöneliktir, uygulamayı satın alırsanız, güçlü özellikler kümesini öğrenmek için saatlerinizi harcamalısınız. Ancak göreve hazırsanız, Steinberg Cubase değerini kanıtlayacak.

Güncelleme: 23 Mayıs 2014

▶ Birincil dosya uzantısı

.cpr – Cubase Project

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları Steinberg Cubase 7

Desteklenen dosya türleri
.SRF Steinberg Resource File
.ALL Cubasis Project File
.EXPRESSIONMAP Cubase Expression Map File
.VMX Cubase Mixer Settings File
.OVW Cubase WAVE Overview File
.CSH Cubase Waveform File
.DRM Cubase Drum Map File
.PEAK Steinberg Peak File
.OMF Open Media Framework File
.NPL Cubase Library File
.RX2 REX2 Audio File
Ek ilişkili dosya formatları
.VST VST Audio Plugin
.FXP FX Preset File
.HSB HALion Sound Bank File
.ZPA Vielklang Audio Metadata File
.FXB FX Bank File