Ana sayfa : Dosya uzantıları : .zpa Dosya

.zpa Dosya uzantısı

Dosya tipiVielklang Audio Metadata File

geliştirici zplane
kategori Audio Files
biçim N/A

.ZPA seçenek numarası

Otomatik olarak müzikal armoniler oluşturmak için kullanılan dijital bir ses iş istasyonu (DAW) eklenti aracı olan vielklang tarafından oluşturulan dosya; içe aktarılmış bir ses dosyası hakkında melodi özellikleri içerir (genellikle .WAV dosyası); notlar, tuşlar ve frekans ayarlama bilgilerini içerir; armonileri hesaplarken vielklang tarafından kullanılır.

Daha fazla bilgi

Bir ses dosyası içe aktarıldığında ZPA dosyaları otomatik olarak vielklang tarafından oluşturulur. Bu bilgiler önbellek görevi görür, böylece vielklang, ses dosyası her kullanıldığında verileri yeniden hesaplamak zorunda kalmaz. ZPA dosyası, kaynak ses dosyası ile aynı dizinde üretilir ve bileşik bir dosya uzantısı kullanır (örn., ".Wav.zpa").

ZPA dosyaları NewTone tarafından da oluşturulmuştur Image Line'ın FL Studio ürünü ile birlikte kullanılmak üzere zplane (vielklang geliştiricileri) tarafından geliştirilen ses düzenleme eklentisi. Eklenti, vielklang'ın perde düzenleme teknolojisini kullanır.

NOT: ZPA dosyaları, kaynak ses dosyası bir sonraki kullanımında yazılımın yeniden oluşturulmasından dolayı güvenle silinebilir.

Açılan programlar ZPA dosyalar
Windows
Steinberg Cubase
zplane vielklang
Macintosh
Steinberg Cubase

ZPA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .zpa uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Vielklang Audio Metadata File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.