Ana sayfa : Dosya uzantıları : .srf Dosya

.srf Dosya uzantısı

Dosya tipi1Server Response File

geliştirici Microsoft
kategori Web Files
biçim N/A

Nedir SRF dosya?

Visual Studio .NET uygulamaları tarafından kullanılan ve ATL Server altyapısı tarafından işlenen dosya; Sayfa yüklendiğinde dinamik olarak oluşturulan içerik üreten statik HTML ve script etiketleri içerebilir.

Daha fazla bilgi

"login.srf" dosyası genellikle güvenli web siteleri tarafından kullanılır. Kullanıcının kullanıcı adını ve şifresini işler, kullanıcıyı tekrar tarayıcıya tanıtan bir çerez gönderir ve kullanıcıyı güvenli sayfaya yönlendirir.

Bir SRF sayfası ayrıca içerebileceği için "şablon" olarak da adlandırılabilir. CHtmlStencil tarafından işlenebilen etiketler.

Açılan programlar SRF dosyalar
Windows
Microsoft Visual Studio

Dosya tipi2LightWave Surface File

geliştirici NewTek
kategori 3D Image Files
biçim Binary

.SRF seçenek numarası 2

Bir modelleme ve görüntü oluşturma uygulaması olan LightWave 3D tarafından oluşturulan 3B görünüm dosyası; 3B nesnenin yüzey görünümünü belirlemek için kullanılan Yüzey Düzenleyici penceresinde seçilen seçenekleri saklar; ön ayarları kaydetmek ve yeniden kullanmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Yüzey dosyaları renk, gölgeleme, parlaklık, spekülerlik, parlaklık ve şeffaflık gibi bilgileri kaydeder.

Açılan programlar SRF dosyalar
Windows
NewTek LightWave 3D
Macintosh
NewTek LightWave 3D

Dosya tipi3Sony RAW Image

geliştirici Sony
kategori Camera Raw Files
biçim Binary

.SRF seçenek numarası 3

DSC-F828 gibi Sony dijital fotoğraf makineleri tarafından kaydedilen ham görüntü formatı; görüntü verilerini tam olarak kameranın sensörü tarafından yakalandığı gibi sıkıştırılmamış bir biçimde saklar; Görüntü bir bilgisayara kaydedildikten sonra renk sıcaklığı ve pozlama gibi ayarlar düzenlenebilir.

Açılan programlar SRF dosyalar
Windows
Adobe Photoshop
CyberLink PowerDirector
Corel PaintShop Pro
ACD Systems Canvas
ACD Systems ACDSee
CyberLink PowerDVD
JRiver Media Center
CorelDRAW
Google Picasa
CyberLink PhotoDirector
Pholix PhotoPhilia
Corel AfterShot Pro
CyberLink Media Suite
Adobe Photoshop Elements
Linux
Corel AfterShot Pro
Macintosh
Adobe Photoshop
JRiver Media Center
Apple iPhoto
Google Picasa
Adobe Photoshop Elements 2019
CyberLink PhotoDirector
MacPhun ColorStrokes
Apple Aperture 3.5
Apple Photos
Corel AfterShot Pro
Adobe Photoshop Elements

Dosya tipi4Samsung Smart TV Recording File

geliştirici Samsung
kategori Encoded Files
biçim N/A

.SRF seçenek numarası 4

SRF dosyası, Samsung Smart TV'ler tarafından oluşturulan bir video kayıt dosyasıdır. TV’de kaydedilmiş bir TV şovu veya film gibi içerik içerir. SRF dosyaları şifrelenir ve yalnızca onları oluşturan Samsung Smart TV tarafından açılabilir.

Daha fazla bilgi

Samsung Akıllı TV'ler, bazı kullanıcılar tarafından dijital videoyu bir USB flash sürücüye kaydetmek için kişisel video kaydedicileri (PVR'ler) olarak kullanılır. TV'ler, kayıtlı içeriğin TV’de yasa dışı olarak paylaşılmasını önlemek amacıyla dijital haklar yönetimi (DRM) sorunları nedeniyle SRF dosyalarını şifreler.

Açılan programlar SRF dosyalar
Windows
No known program
Linux
No known program
Macintosh
No known program

Dosya tipi5Surfer Project File

geliştirici Golden Software
kategori Data Files
biçim Binary

.SRF seçenek numarası 5

Şekillendirme, ızgara ve 3D yüzey haritalama programı olan Surfer tarafından oluşturulan proje dosyası; görselleştirmenin yanı sıra bir görselleştirme oluşturmak için kullanılan verileri saklar; Bilim adamları ve mühendisler tarafından analiz, yayın ve sunum için görseller oluşturmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: SRF dosyaları sürümler arasında ileriye dönük, ancak geriye uyumlu değildir.

Açılan programlar SRF dosyalar
Windows
Golden Software Surfer

Dosya tipi6Smaart Spectrum File

geliştirici Rational Acoustics
kategori Data Files
biçim N/A

.SRF seçenek numarası 6

Bir SRF dosyası, ses teknisyenleri ve mühendisleri tarafından bir ortamın akustiğini ölçmek ve analiz etmek için kullanılan bir program olan Rational Acoustics Smaart tarafından oluşturulan bir veri dosyasıdır. Bir ölçüm sinyalinden (bir cihazdan gelen çıkış) ve referans için kullanılan bir giriş sinyalinden oluşan canlı spektrum ölçümlerinin statik bir "anlık görüntüsünü" içerir. SRF dosyaları ayrıca grafiğin frekans ölçeği, spektrografın dilim yüksekliği ve RTA görüntüleme ayarları gibi spektrum ayarlarını da saklar.

Daha fazla bilgi

Rational Acoustics Smaart v8 içinde açık SRF dosyası

Spektrum ölçümleri, kullanıcıların bir veya daha fazla giriş kanalını analiz etmesini sağlar. Ölçümler gerçek zamanlı olarak bir grafik olarak görüntülenir. Bu grafikler "Spektrum" görünümünde Veri çubuğunda Tümünü Yakala veya Tümünü Yakala'yı seçerek yakalanabilir. Yakalanan spektrum ölçümleri SRF dosyasına kaydedilir.

Varsayılan olarak, SRF dosyaları aşağıdaki dizine yerleştirilir:

Belgeler \ Smaart v8 \ Traces \ Spectrum \ Session Data

Onları bu konumdan taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte, taşınan SRF dosyalarında saklanan spektrum ölçümleri artık Smaart'ta gösterilmeyecektir.

Rational Acoustics Smaart, ses teknisyenlerinin ses sistemlerini analiz etmesini ve sorunları teşhis etmesini sağlar. Stadyumlar, konser salonları ve kiliseler gibi çeşitli mekanlarda kullanılır. Programın adı, Sistem Ölçümü Akustik Analiz Gerçek Zamanlı Aracı (SMAART) anlamına gelen bir kısaltmadır.

NOT: SRF dosyaları, Smaart'ın 8. sürümüyle tanıtıldı ve önceki sürümlerde kullanılan REF dosyalarının yerini aldı. Smaart

Açılan programlar SRF dosyalar

Dosya tipi7Steinberg Resource File

geliştirici Steinberg Media Technologies
kategori Settings Files
biçim Binary

.SRF seçenek numarası 7

Çok kanallı bir kayıt uygulaması olan Steinberg Cubase tarafından kullanılan cilt dosyası; bitmap görüntülerin bir arşivini ve bitmaplerin konumlarını Cubase kullanıcı arabiriminde depolar; hem uygulamanın hem de ilişkili eklentilerin görünümünü değiştirmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Windows kurulumları için, SRF dosyaları genellikle Cubase uygulama kurulum dizini içindeki skins dizininde saklanır. Mac OS X için, genellikle uygulama paketinin İçindekiler / Kaynaklar dizininde bulunurlar. SRF dosyaları tescilli bir biçimde kaydedilir ve genellikle skin.srf ismine sahiptir.

Açılan programlar SRF dosyalar
Windows
Steinberg Cubase
Macintosh
Steinberg Cubase

SRF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .srf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Steinberg Resource File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.