Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cpr Dosya

.cpr Dosya uzantısı

Dosya tipi1Cubase Project

geliştirici Steinberg Media Technologies
kategori Audio Files
biçim Binary

Nedir CPR dosya?

Bir Dijital Ses İş İstasyonu (DAW) uygulaması olan Cubase tarafından oluşturulan ses üretimi projesi; ses ve MIDI parçaları, yazılım araçları, ses efektleri ve mikser ayarları gibi proje verilerini depolar; ayrıca ses dosyası varlıklarına referanslar içerir.

Daha fazla bilgi

CPR dosyaları Cubase sürüm 4 veya üstü ile Cubase LE ve SX / SL sürümleri ile oluşturulur.

NOT: Cubase proje dosyaları için gerçek ses dosyalarını içermez. projesi. Bu nedenle, bir Cubase projesini kopyalar veya taşırsanız, referans verilen tüm dosyaları da aktarmanız gerekir.

Açılan programlar CPR dosyalar
Windows
Steinberg Cubase
Macintosh
Steinberg Cubase

Dosya tipi2Windows Phone Display Settings File

geliştirici Microsoft
kategori System Files
biçim XML

.CPR seçenek numarası 2

Mobil cihazlar için bir işletim sistemi olan Windows Phone (ve Windows Mobile) tarafından kullanılan ayarlar dosyasını görüntüleyin; Windows Phone arabiriminde ayar panellerinin ve diğer panellerin düzenini kaydeder; XML biçiminde kaydedilmiş ve özelleştirilebilir.

Daha fazla bilgi

CPR dosyaları, Windows Phone aygıtının dosya sisteminin \ windows \ dizinine kaydedilir.

Açılan programlar CPR dosyalar
Windows
Microsoft XML Notepad
CHome Visual Editor
Microsoft Windows Phone

Dosya tipi3Adobe Captivate Preferences File

geliştirici Adobe Systems
kategori Settings Files
biçim XML

.CPR seçenek numarası 3

Bir CPR dosyası, bir ekran kayıt uygulaması olan Adobe Captivate tarafından oluşturulan bir tercihler dosyasıdır. Çıkış video kalitesi ve formatı gibi ayarları içerir ve bir XML formatında kaydedilir. CPR dosyaları, projeler arasında tercihleri aktarmak için kullanılır.

Açılan programlar CPR dosyalar
Windows
Adobe Captivate
Macintosh
Adobe Captivate

Dosya tipi4CPC Plus Cartridge

geliştirici N/A
kategori Game Files
biçim N/A

.CPR seçenek numarası 4

NO $ CART içerisindeki CPC 6128 ROM'larını kullanarak 464plus bilgisayarlarda CPC oyunlarını taklit etmek için NO $ CART tarafından oluşturulan kartuş dosyası; bir TBM disk görüntüsünden dönüştürülür.

Daha fazla bilgi

CPC (Renkli Kişisel Bilgisayar), ilk olarak 1980'lerin ortalarında Amstrad tarafından geliştirilmiştir. Daha sonra Amstrad'ın teknolojik gelişmeleri arasında disksiz 464plus bilgisayar ve kartuş kullanan GX4000 oyun konsolu vardı.

NO $ CART, CPC bilgisayarı tarafından kullanılan .DSK dosyalarını CPC Plus / GX 4000 kartuşlarına dönüştürür. NO $ CART.ROM (NO $ CART indirmesine dahildir), ilk kartuş sıralarına kopyalanan CPC 6128 BIOS, BASIC ve AMSDOS ROM'larının bir kopyasını içerir ve daha sonra disk görüntüsü kalan kartuş sıralarına kopyalanır. Orijinal 6128 ROM'u kullanmak oyunların herhangi bir BIOS işlevini kullanmasını sağlar.

NOT: Disksiz CPC 464plus bilgisayarlarında erişilmek için düzenlendi.

Açılan programlar CPR dosyalar
Windows
NO$CART (DOS based tool)

CPR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cpr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

CPC Plus Cartridge Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.