Ana sayfa : MetaQuotes Software : MetaQuotes MetaTrader

MetaQuotes MetaTrader

versiyon
5
platforms
lisans Commercial

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • Teknik ve temel analiz araçlarını kullanın
  • Tüccarların otomatik işlem yapma sinyallerine abone olun
  • Teknik göstergeler ve ticaret robotları satın alın veya kiralayın
  • MQL5 ile özel göstergeler, robotlar ve komut dosyaları oluşturun

MetaQuotes MetaTrader bir çapraz platform ticaret uygulamasıdır. Program, forex ticareti (döviz piyasası), hisse senetleri, vadeli işlemler sözleşmeleri ve CFD'ler (farklılıklar sözleşmeleri) için çok sayıda analiz aracıyla birlikte gelir.

MetaTrader, çeşitli teknik ve temel analiz araçları sunar. sembol eğilimlerini ve hisse senetlerinin ve fiyat tekliflerinin fiyat dinamiklerini belirler. Program, bir işlemcinin sinyaline ücretsiz abone olma veya bir ücretlendirme gibi otomatik işlem sistemlerinden yararlanmanızı ve platformunuzu sizin için otomatik olarak işlem yapması için ayarlamanızı sağlar. MetaTrader ayrıca, hisse senedi fiyatlarındaki ve diğer finansal varlıklardaki kalıpları otomatik olarak işleten ve tespit eden teknik göstergeler satın almanıza veya kiralamanıza izin veren yerleşik bir piyasaya sahiptir.

C ++ 'ya benzer bir üst düzey nesne yönelimli programlama dili olan MetaQuotes Language 5 (MQL5) kullanarak özel teknik göstergeler, işlem robotları ve komut dosyaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca, MetaTrader bilgisayarınızdan uzakta olsanız bile Android ve iOS mobil uygulamaları veya bir web tarayıcısı üzerinden 7 gün 24 saat işlem yapmanızı sağlar.

MetaTrader, dünya genelinde 400'den fazla aracı kurum ve banka tarafından kullanılan popüler bir ticaret programıdır. Yatırımcıların sinyallerine abone olma veya kendi analiz amaçlarınız için özel göstergeler oluşturma gibi gelişmiş analiz araçları sunar. Programın kullanımı da oldukça basittir. Ancak, daha gelişmiş araçlarını nasıl ve niçin kullanacağınızı öğrenmeye biraz zaman ayırmanız gerekecektir. Wall Street'in bir sonraki kurbanı olmak istiyorsanız (elbette yasal olarak), MetaQuotes MetaTrader ihtiyacınız olan araçlara sahip kaliteli bir uygulamadır.

Güncelleme: 20 Ekim 2016

▶ Birincil dosya uzantısı

.ex5 – MetaTrader 5 Program File

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları MetaQuotes MetaTrader 5

Desteklenen dosya türleri
.MQ5 MQL5 Source Code File
.MQH MetaTrader Include File
.EX4 MetaTrader 4 Program File
Ek ilişkili dosya formatları