Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ex4 Dosya

.ex4 Dosya uzantısı

Dosya tipiMetaTrader 4 Program File

geliştirici MetaQuotes Software Corp.
kategori Executable Files
biçim Binary

.EX4 seçenek numarası

Bir EX4 dosyası, Forex, Futures ve CFD piyasalarının çevrimiçi ticareti için oluşturulan bir platform olan MetaTrader için yazılmış derlenmiş bir programdır. .MQ4 dosyalarından derlenmiş ve MetaTrader platformunda çalıştırılabilen çalıştırılabilir kod içeriyor.

Daha fazla bilgi

EX4 dosyaları, kaynak kod dosyalarından MetaTrader yazılımıyla birlikte gelen Meta Editor tarafından derlenir. EX4 dosyası, MetaTrader'da alım satım ve analitik işlemlerin otomatikleştirilmesi için bir program olan göstergeler, komut dosyaları veya Uzman Danışman içerebilir. EX4 dosyası MetaTrader 4 tarafından kullanılırken, .EX5 dosyası MetaTrader 5 tarafından kullanılır.

Bir EX4 dosyasını MetaTrader 4'te açmak için, dosyanın "Göstergeler" klasörüne yerleştirilmesi gerekir. Daha sonra MetaTrader 4 araç çubuğundaki Editör aracını tıklayarak, sol "Gezgin" panelinde "Göstergeler" klasörünü seçip ardından uygun EX4 dosyasını seçerek dosyayı açabilirsiniz.

Açılan programlar EX4 dosyalar
Windows
MetaQuotes MetaTrader
Linux
MetaQuotes MetaTrader
Macintosh
MetaQuotes MetaTrader

EX4 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ex4 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MetaTrader 4 Program File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.