Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ex5 Dosya

.ex5 Dosya uzantısı

Dosya tipiMetaTrader 5 Program File

geliştirici MetaQuotes Software Corp.
kategori Executable Files
biçim Binary

.EX5 seçenek numarası

Bir EX5 dosyası, çevrimiçi bir ticaret platformu olan MetaTrader için yazılmış derlenmiş bir programdır. .MQ5 custom göstergesinden, Expert Advisor'dan veya script kaynak kod dosyasından derlenmiş çalıştırılabilir kod içeriyor. EX5 dosyaları, .EX4 dosyalarını MetaTrader 5 sürümüyle değiştirdi.

Daha fazla bilgi

EX5 dosyaları, kaynak kod dosyalarından MetaTrader yazılımıyla birlikte verilen bir program olan MetaEditor tarafından derlenir. EX5 dosyası, MetaTrader'da alım satım ve analitik işlemlerin otomatikleştirilmesi için bir program olan göstergeler, senaryolar veya Uzman Danışman içerebilir. EX5 dosyaları MQ5 kaynak kod dosyası olmadan dağıtılabilir ve istemci terminalinde çalıştırılabilir.

MetaTrader, öncelikle Hisse Senedi, Forex, Vadeli İşlem ve CFD ticareti yapmak için kullanılır. Teknik analiz araçları ile birlikte gelir ve otomatik ticaret sistemlerinin kullanımını ve kopya ticaretini sağlar.

Açılan programlar EX5 dosyalar
Windows
MetaQuotes MetaTrader
Linux
MetaQuotes MetaTrader
Macintosh
MetaQuotes MetaTrader

EX5 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ex5 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MetaTrader 5 Program File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.