Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mqh Dosya

.mqh Dosya uzantısı

Dosya tipiMetaTrader Include File

geliştirici MetaQuotes Software
kategori Developer Files
biçim Text

.MQH seçenek numarası

Bir MQH dosyası, çevrimiçi bir ticaret platformu olan MetaTrader tarafından oluşturulan bir dosyadır. Programcıların özel göstergeler, Uzman Danışmanlar ve komut dosyaları geliştirmek için kullanabilecekleri ortak değişkenler ve işlevler için tanımları içerir.

Daha fazla bilgi

MQH, programcıların sık kullanılan işlevleri bir kez yazmasına izin verdiği için, .H dosyalarına benzer, böylece diğer kaynak dosyalar onlara birden çok kez başvuruda bulunabilir. MQH dosyaları ayrıca programcılar tarafından kaynak kod dosyasını paylaşmadan diğer kullanıcılarla işlevleri paylaşmak için de kullanılabilir.

MQH dosyalarının konumu .MQ4 veya .MQ5 kaynak dosyalarının konumuna bağlıdır aynı klasörde oluşturulacak. Örneğin, kaynak dosya / Kütüphaneler dizinindeyse, MQH dosyası / Dahil Et dizininin kökünde oluşturulur.

MQH dosyası, MetaTrader ile birlikte gelen bir araç olan MetaEditor tarafından oluşturulur. MetaEditor, MetaTrader'da alım satım ve analitik işlemlerin otomatikleştirilmesine yönelik programlar olan Uzman Danışmanları düzenleyebilir.

MetaTrader yazılımı, Forex, Hisse Senedi, CFD ve Vadeli İşlemleri analiz etmek ve ticaret yapmak için kullanılır. Uygulama, teknik analiz araçlarıyla birlikte gelir ve otomatik ticaret sistemlerinin kullanımını ve kopya ticaretini sağlar.

Açılan programlar MQH dosyalar
Windows
MetaQuotes MetaTrader
Linux
MetaQuotes MetaTrader
Macintosh
MetaQuotes MetaTrader

MQH Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mqh uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MetaTrader Include File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.