Ana sayfa : Swiftpage : Swiftpage Act!

Swiftpage Act!

versiyon
17
platform
lisans Commercial

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • Kişileri, müşterileri, takvimleri ve etkinlikleri yönetir
  • Satış işleminizi otomatize eder
  • Notları ve müşteri geçmişini düzenler
  • E-posta ve sosyal pazarlama sağlar
  • Gmail, Dropbox ve Outlook ile bütünleşir

Swiftpage Yasası! Windows için bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) aracıdır. Bireylere, satış ekiplerine ve küçük işletmelere karar vermelerine, etkileşime hazırlanmalarına ve verimliliği artırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Eskiden Sage ACT olarak biliniyordu ancak Kanun olarak değiştirildi! 2013 yılında.

Yasası! Müşterilerinizle olan etkileşiminizde daha üretken olmanıza yardımcı olacak çeşitli araçlar sunar. Uygulama, kişileri, müşterileri, takvimleri, etkinlikleri ve potansiyel fırsatları yönetmenizi sağlar. İletişiminizi kolaylaştırmanıza yardımcı olmak için, yazılım Gmail, Google Kişileri, Dropbox ve Microsoft Word, Excel ve Outlook gibi popüler uygulamalarla bütünleşir. Davranmak! sadece müşterileri yönetmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda satış sürecinizi de otomatikleştirir, notlarınızı ve müşteri geçmişinizi düzenlemenize yardımcı olur ve e-posta pazarlaması ve sosyal entegrasyon sağlar.

Ek bir fiyat Yasası! Yasası sağlar! Kişilerinizi, notlarınızı, etkinliklerinizi ve geçmişinizi bulutunda birleştirmenizi sağlayan Cloud Essentials. Servis ayrıca olası müşterilerle çeşitli cihazlardan herhangi bir yere erişilebilen tek bir yerden bağlantı kurmanıza da olanak sağlar.

Hareket! müşteri ilişkilerini yönetmek ve tüm satış sürecinizi kolaylaştırmak için popüler bir yazılım aracıdır. Yararlı yönetim işlevleri sağlar ve Gmail, Outlook ve Word gibi zaten kullandığınız popüler uygulamalarla bütünleşir. Ve mevcut en güçlü CRM servisi olmasa da, Swiftpage Act! hala maliyeti için bir yumruk atıyor.

Güncelleme: 9 Temmuz 2015

▶ Birincil dosya uzantısı

.adf – ACT! Data File

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları Swiftpage Act! 17

Desteklenen dosya türleri
.ADT ACT! Document Template
.ALF ACT! Lookup File
.DBF Database File
.DBT Database Text File
.IML ACT! Internet Mail Message
.IMA Sage ACT! Email Message
.PAD ACT! Database Pointer File
.WPA ACT! Word Processing Document
Ek ilişkili dosya formatları
.BAK ACT! Backup File
.WPD ACT! 2 Word Processing Document
.DET Sage ACT! 5 Email Message