Ana sayfa : Dosya uzantıları : .iml Dosya

.iml Dosya uzantısı

Dosya tipi1IntelliJ IDEA Module

geliştirici JetBrains
kategori Developer Files
biçim XML

Nedir IML dosya?

Java uygulamalarını geliştirmek için kullanılan bir IDE olan IntelliJ IDEA tarafından oluşturulan modül dosyası; Java, Eklenti, Android veya Maven bileşeni olabilecek bir geliştirme modülü hakkındaki bilgileri saklar; modül yollarını, bağımlılıkları ve diğer ayarları kaydeder.

Daha fazla bilgi

IML dosyaları daha büyük bir geliştirme projesinin daha küçük bölümlerini depolamak için kullanılır. IntelliJ IDEA, projeleri kaydetmek için birden fazla IML dosyasına başvuruda bulunabilecek .IPR dosyalarını kullanır. Hem IPR hem de IML dosyaları XML biçimlendirmesini kullanır.

NOT: IntelliJ IDEA motorunu temel alan bir Android yazılım geliştirme aracı olan Android Studio, Android geliştirme projeleri için IML dosyalarını da kullanır.

Açılan programlar IML dosyalar

Dosya tipi2ACT! Internet Mail Message

geliştirici Sage Software
kategori Misc Files
biçim N/A

.IML seçenek numarası 2

ACT ile gönderilen posta mesajı! iletişim yazılımı.

Daha fazla bilgi

NOT: Sage ACT! Swiftpage Yasası oldu! 2013’te.

Açılan programlar IML dosyalar
Windows
Swiftpage Act!

IML Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .iml uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

ACT! Internet Mail Message Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.