Ana sayfa : The Neat Company : Neat for Mac

Neat for Mac

versiyon
4
platform
lisans Commercial
kategori Utility

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • Makbuzları, kartvizitleri ve faturaları tarar
  • Kelime ve numaraları belgelerden alır
  • Gizli verileri korur ve istenmeyen dosyaları kalıcı olarak siler
  • TurboTax ve Excel gibi diğer uygulamalarla bütünleşir

Düzgün, kağıt belgeleri organizasyon ve diğer kullanıcılarla ve uygulamalarla paylaşmak için dijital belgeleri dijital dosyalara dönüştürmek için kullanılan bir OS X uygulamasıdır. Yazılım, NeatReceipts (taşınabilir tarayıcı), NeatDesk (masaüstü tarayıcı) ve NeatConnect (Wi-Fi tarayıcı) ile birlikte gelir.

Yazılım, makbuzlar, kartvizitler gibi belgeleri taramanıza olanak sağlar. Faturaların yanı sıra, PDF ve resim dosyalarını içe aktarın veya e-postaları ve ekli dosyaları doğrudan Neat hesabınıza iletin. Dosyaları içe aktardıktan sonra, Neat's Indocument Identification (ID2) teknolojisi belgelerinizden sözcükler ve sayılar alır ve bunları el ile veri girmenize gerek kalmayacak şekilde kullanılabilir verilere dönüştürür. Belgeyi tanır ve iletişim ve satın alma bilgileri gibi uygun bilgileri yakalar.

Düzgünce belgelerinizi bulut içinde depolar ve bunlara her yerden erişmenizi sağlar. Alınan dosyalarınız, bankalar tarafından müşteri bilgilerini korumak için kullanılan şifrelemeyle güvence altına alındığından, gizli verileriniz için endişelenmenize gerek yoktur. Bilgilerinizi TurboTax, QuickBooks, H&R Block ve Excel gibi diğer muhasebe ve işletme uygulamalarına hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Düzgün ve ticari kullanıcılar tarafından kağıt belgelerini dijitalleştirmek, üzerinde değişiklik yapmak için kullanılır. Onları bulut depolamada düzenleyin. Yazılım, belgelerini dijital ve güvenli bir yerde toplamak isteyen küçük işletme sahipleri için özellikle kullanışlıdır. Her ne kadar bazı dezavantajlar olsa da, iş başına sayfa sayısının sınırı gibi, Neat dokümanlarını kullanımı kolay bir alanda düzenlemek isteyen OS X kullanıcıları için sağlam bir seçimdir.

Güncelleme: 12 Mayıs 2016

▶ Birincil dosya uzantısı

.ndx – Neat 5 Archive File

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları Neat for Mac 4

Desteklenen dosya türleri
.NRT Neat Contact File
.NRF Neat Document Folder File
.NRMLIB Neat Cabinet File
.NRX Neat Receipt Folder File
Ek ilişkili dosya formatları