Ana sayfa : Pixelmator Team : Pixelmator for iOS

Pixelmator for iOS

versiyon
2
platform
lisans Commercial
kategori Graphics

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • PSD, JPEG, PNG, GIF, BMP ve TIFF formatlarını destekler
  • Yıkıcı olmayan katman stilleri ve 32 karışım modu ile katman tabanlı düzenleme
  • Tablolar oluşturmak için 100'den fazla fırça ve silgi
  • Fotoğrafları düzenlemek için tek dokunuşla renk düzeltme hazır ayarları

Pixelmator, iOS aygıtları için katman tabanlı bir görüntü düzenleyicidir. Uygulama, görüntüleri rötuşlamak, geliştirmek, eskiz yapmak ve boyamak için kullanılabilir. OS X için Pixelmator masaüstü uygulamasının mobil versiyonudur.

Uygulama, özellikle JPEG, PNG, TIFF, GIF ve PSD gibi birçok grafik formatını destekler. Pixelmator, katman tabanlı düzenleme ve bol miktarda fotoğraf düzenleme, resim ve grafik tasarım aracı içerir. Fotoğraflardaki cilt lekelerini ve istenmeyen nesneleri kaldırabilir, resim yaparken 100'den fazla fırça ve silgi arasından seçim yapabilir, grafikler tasarlarken katmanları, metinleri ve şekilleri harmanlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Resminizi bitirdikten sonra Resimlerinizi doğrudan Fotoğraflar uygulamasına kaydedin veya daha sonra erişmek için iCloud'da saklayın. Resminizi Facebook, Flickr ve Twitter gibi sosyal kanallardan da paylaşabilirsiniz.

Uygulama, fotoğrafçılar, grafik tasarımcıları ve ressamlar gibi amatör ve profesyonel sanatçılar için tasarlanmıştır. Mobil uygulama için etkileyici miktarda resim düzenleme aracı sağlarken uygulama kullanımı kolaydır. Bir iPhone veya iPad'de görüntü oluştururken ve düzenlerken, özellikle profesyonel bir kullanıcıysanız, kullanıcının ilk tercihi olmayabilir, ancak Pixelmator, hareket halindeyken etkileyici görüntüler oluşturmanıza olanak sağlayan mükemmel bir uygulamadır.

Güncelleme: 7 Aralık 2015

▶ Birincil dosya uzantısı

.psd – Adobe Photoshop Document

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları Pixelmator for iOS 2

Desteklenen dosya türleri
.TIFF Tagged Image File Format
.BMP Bitmap Image File
.PDF Portable Document Format File
.WEBP WebP Image
.JPG JPEG Image
.TGA Targa Graphic
.PNG Portable Network Graphic
Ek ilişkili dosya formatları
.JPEG JPEG Image
.TIF Tagged Image File