Ana sayfa : MakeMusic : MakeMusic SmartMusic

MakeMusic SmartMusic

versiyon
2014
platforms
lisans Commercial
kategori Educational

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • Performansınız hakkında geri bildirim alın
  • Binlerce müzik parçası arasından seçim yapın
  • Zorluğu değiştirmek için tempoyu ayarlayın
  • Oturumlarınızı kaydedin ve mp3 dosyaları olarak kaydedin

MakeMusic SmartMusic, öğrencilere etkileşimli olarak müzik öğretmek için kullanılan bir programdır. Bir müzisyenin performans kalitesini izlemek için farklı giriş donanımlarını kullanır. Program, öğrenciler, eğitimciler ve kurumlar için farklı seçeneklere sahip yıllık bir abonelik yoluyla kullanılabilir.

SmartMusic, bir müzik aletini öğretmek ve öğrenmek için harika bir programdır. Bir öğrenci bir şarkıyı çalarken bilgisayar, bilgisayarlarında doğru ve yanlış ritimleri ve perdeleri gösteren geri bildirim verir. Ayrıca, burada ne kadar iyi olduklarını duymalarına olanak sağlayan profesyonel bir arka plan performansının yanı sıra burada da rol yapmalarına izin verir.

SmartMusic ayrıca öğrencilerin kendi hızlarında öğrenmelerine yardımcı olacak özellikler de sunar. Egzersizler sırasında müziğin temposunu daha az zorlaştırmak için ayarlayabilirler. Ayrıca, bir şarkının belirli bölümlerinin ilmeklenmesini sağlar, böylece öğrenciler en zorlandıkları bölümleri uygulayabilirler.

Eğer bir müzik öğretmeniyseniz ve öğrencilerinizin başarılı olmasına yardımcı olacak bir araç arıyorsanız Müzik aletlerinde SmartMusic'ten başkasına bakmayın. Eğitimcilerin, öğrencilerinin müzikal potansiyellerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olan güçlü bir araçtır.

Güncelleme: 11 Haziran 2014

▶ Birincil dosya uzantısı

.smx – SmartMusic XML File

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları MakeMusic SmartMusic 2014

Desteklenen dosya türleri
.CLP Finale Clip File
Ek ilişkili dosya formatları
.BAKX Finale Backup File
.ASV Finale Auto-save File
.BAK Finale Backup File
.ASVX Finale Auto-save File