Ana sayfa : Dosya uzantıları : .clp Dosya

.clp Dosya uzantısı

Dosya tipi1CrazyTalk Clip File

geliştirici Reallusion
kategori Data Files
biçim Binary

Nedir CLP dosya?

Konuşma sesini yüz hareketleriyle senkronize etmek için kullanılan yüz animasyon programı CrazyTalk tarafından oluşturulan hareket klibi; gerçek zamanlı olarak kaydedilen yüz ifadesinin kısa bir klibini kaydeder; Önceden kaydedilmiş yüz hareketlerini animasyon zaman çizelgesine eklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Yuvarlanan gözleri, ağız hareketlerini ve yüz duygularını ileten diğer ifadeleri kaydetmek için CLP dosyaları kullanılabilir.

Açılan programlar CLP dosyalar

Dosya tipi2Windows Clipboard File

geliştirici N/A
kategori Data Files
biçim N/A

.CLP seçenek numarası 2

Bilgiler Windows panosuna kopyalandı; genellikle bir nesne veya metin bölümü seçip Control-C tuşuna basılarak veya Düzen menüsünden "Kopyala" seçilerek kopyalanır; Control-V tuşuna basarak veya Düzen menüsünden "Yapıştır" ı seçerek açık pencereye veya belgeye yapıştırılabilir.

Açılan programlar CLP dosyalar
Windows
Corel PaintShop Pro

Dosya tipi3Finale Clip File

geliştirici MakeMusic
kategori Data Files
biçim N/A

.CLP seçenek numarası 3

Bir müzik notasyonu yapım programı olan Finale tarafından oluşturulan dosya; başka bir belgeye yerleştirmeyi amaçlayan bir Finale belgesinden kopyalanan bir pasaj, motif veya müzik bölümü içerir.

Daha fazla bilgi

Bir CLP dosyası oluşturmak için Seçim aracıyla bir ölçüm alanı seçin, CTRL tuşuna basın, "Düzenle" menüsünden Kes veya Kopyala'yı seçin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Tamam'ı tıklayın.

Bir CLP dosyası eklemek için Seçim aracıyla bir ölçüm alanı seçin, CTRL tuşuna basın, "Düzenle" menüsünden Ekle'yi seçin, eklemek istediğiniz CLP dosyasını çift tıklatın.

Açılan programlar CLP dosyalar
Windows
MakeMusic Finale
MakeMusic SmartMusic
Macintosh
MakeMusic Finale
MakeMusic SmartMusic

Dosya tipi4Clipper Compiler Instructions File

geliştirici Grafx Software Development Tools
kategori Developer Files
biçim Text

.CLP seçenek numarası 4

Bir CLP dosyası, kaynak koddan programlar oluşturmak için kullanılan bir derleyici olan Clipper komutlarını içeren düz bir metin dosyasıdır. Talimatları Clipper'a çoklu programlama modüllerinin tek bir nesnede nasıl birleştirileceğini ve böylece son çalışan bir programın üretilmesinde kullanılabileceğini anlatıyor.

Daha fazla bilgi

NOT: Clipper, artık sık kullanılmayan eski bir xBase tabanlı derleyicidir.

Açılan programlar CLP dosyalar
Windows
Clipper

CLP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .clp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Clipper Compiler Instructions File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.