Ana sayfa : avast : avast! Pro Antivirus

avast! Pro Antivirus

versiyon
2016
platform
lisans Commercial
kategori System

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • Virüsler, solucanlar ve casus yazılımlar gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma
  • Yönelticinizi DNS ele geçirilmesinden korumak için SecureDNS
  • Şüpheli dosyaları güvenle test etmek için Sandbox ortamı
  • İnternette gezinirken sizi korumak için SafeZone Tarayıcı

avast! Pro Antivirus, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlamak için kullanılan Windows için bir güvenlik programıdır. Bir sanal alan test ortamı, DNS koruması, parola yönetimi ve akıllı ağ taraması gibi çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

Pro Antivirus, virüsler gibi çeşitli kötü amaçlı yazılım türlerinin akıllı, gerçek zamanlı olarak algılanmasını sağlar, Fidye, casus yazılım ve kimlik avı saldırıları. Program, bir risk oluşturup oluşturmadıklarını ve şüpheli dosyaları güvenle test etmenizi sağlayan yalıtılmış bir sanal alan oluşturup oluşturmadıklarını belirlemek için analiz edilen Avast Threat Labs'a bilinmeyen dosyalar gönderir. Yazılım aynı zamanda bilgi işlem görevlerinizi tek tıklamayla ağ taraması ve şifrelerinizi organize etmek için bir şifre yöneticisi ile kolaylaştırır.

Yazılım, tarayıcı araç çubuklarını, uzantıları, tarayıcıları gezerken ve temizlerken sizi koruyacak araçlar içeren bir SafeZone tarayıcısı sunar. ve eklentiler izniniz olmadan yüklü. Pro Antivirus ayrıca oturum açma bilgilerinizi çalmak için sizi sahte sitelere yönlendiren DNS kaçırmaya karşı korumaya yardımcı olmak için SecureDNS özelliğini de içermektedir.

Pro Antivirus, öncelikle ev bilgisayarlarına Free Antivirus yazılımından yükseltme olarak kurulur. PC'nizi sanal dosya testi alanı, ağ taraması ve parola yönetimi özellikleriyle korumayı düşünmeye değer. Ancak, benzer bir fiyata sunulan en popüler Norton Security veya Kaspersky Anti-Virus Windows güvenlik programları kadar koruma özelliği sunmuyor.

Güncelleme: 23 Eylül 2016

▶ Birincil dosya uzantısı

.vpx – Avast! Virus Update File

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları avast! Pro Antivirus 2016

Desteklenen dosya türleri
.ASWS Avast! Skin File
.AVASTLIC Avast! License File
.AVASTSOUNDS Avast! Soundpack File
.ASWCS Avast! Compressed Skin File
Ek ilişkili dosya formatları