Ana sayfa : Dosya uzantıları : .avastlic Dosya

.avastlic Dosya uzantısı

Dosya tipiAvast! License File

geliştirici AVAST Software
kategori Misc Files
biçim Binary

.AVASTLIC seçenek numarası

Avast! antivirüs yazılımı; Bilgisayarda uygulamayı kaydeden abonelik ve yetkilendirme bilgilerini içerir; lisans sahibinin adını, ürün adını ve lisansın son kullanma tarihini içerir; License.avastlic dosya adını kullanır.

Daha fazla bilgi

AVASTLIC dosyaları genellikle ürün çevrimiçi olarak satın alındığında kullanıcılara e-posta eki olarak gönderilir. Bir kez alındıklarında, çift tıklayarak açılabilirler. Lisans yüklendikten sonra, kullanıcılar programdaki BAKIM → Abonelik seçeneğini seçerek abonelik bilgilerini görüntüleyebilir.

Avast! lisanslar ayrıca programın "Abonelik" penceresinde "Lisans dosyası ekle" düğmesini tıklatarak veya yazılım yükleme işlemi sırasında lisans dosyasını sağlayarak da yüklenebilir.

NOT: avast! , kullanıcılar bir AVASTLIC dosyası yerine License.dat dosyası alabilir. Bu durumda, ".dat" dosyası genellikle dosyayı Microsoft Notepad gibi bir metin editörüyle açarak kopyalanabilen bir lisans anahtarına sahiptir.

Açılan programlar AVASTLIC dosyalar
Windows
avast! Pro Antivirus
avast! Internet Security

AVASTLIC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .avastlic uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Avast! License File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.