Ana sayfa : AOMEI : AOMEI Backupper

AOMEI Backupper

versiyon
4
platform
lisans Freeware
kategori Utility

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • Sabit diskleri, bölümleri ve dosyaları yedekleyin ve geri yükleyin
  • Sabit disk sürücüleri ve bölümleri klonlayın
  • Bir yedek görüntünün veri bütünlüğünü kontrol edin
  • Sanal bölüme bir görüntü ekleyin

AOMEI Backupper, bilgisayarlardaki verileri yedeklemek için kullanılan bir uygulamadır. Yazılım, standart bir ücretsiz sürüm ve daha fazla özellik sunan ancak satın alma gerektiren profesyonel bir sürüm olarak mevcuttur.

Backupper, sisteminizi, sabit disklerinizi, bölümlerinizi ve bilgisayarınızdaki dosyaları yedeklemenizi sağlar. Sabit disk sürücünüzü başka bir sürücüye klonlayabilir ve bir bölümü veya birimi birinden diğerine klonlayabilirsiniz. Yazılım ayrıca, bir yedek görüntünün veri bütünlüğünü kontrol etmenizi, bir sanal bölüme görüntü bağlamanızı, günlükleri görüntülemenizi ve daha fazlasını yapmanıza olanak sağlayan yardımcı programlarla birlikte gelir.

Profesyonel sürüm, birleştirme gibi ek özellikler sağlar görüntüleri yedekleme, komut satırı üzerinden yedekleme oluşturma, sınırsız bilgisayarlar için PXE Ağ Önyükleme ve bir sistemi bir SSD'ye veya başka bir diske klonlama veya taşıma. Ayrıca teknik destek konusunda daha yüksek önceliğe sahip olursunuz ve verileri yedekleme ve geri yükleme için daha hızlı hızlar elde edersiniz.

Backupper, PC'nizdeki verileri yedeklemek ve kurtarmak için bazı kaliteli araçlar sunar. Ayrıca, acemi kullanıcıların takdir edeceği basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. AOMEI Backupper, bilgisayarınızda verileri yedeklemek için sağlam bir araç olarak Acronis Backup ile orada.

* Ayrıca, AOMEI Backupper Professional ve AOMEI Backupper professional + Ücretsiz Ömür Boyu Yükseltmeler, FileInfo kullanıcıları için sınırlı bir süre teklifi olarak% 50 indirimlidir.

Güncelleme: 22 Aralık 2016

▶ Birincil dosya uzantısı

.afi – AOMEI Backupper File Backup File

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları AOMEI Backupper 4

Desteklenen dosya türleri
.ADI AOMEI Backupper Disk Backup File
Ek ilişkili dosya formatları