Ana sayfa : GoodiWare : Good.iWare GoodReader for iOS

Good.iWare GoodReader for iOS

versiyon
4
platform
lisans Commercial

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • PDF, TXT, HTML ve Office Açık XML biçimlerini görüntüle
  • Metni vurgulayın ve PDF'lerde serbest çizgiler ve şekiller çizin
  • PDF dosyalarına sayfa ekleyin, düzenleyin, döndürün ve silin
  • Dosya ve klasörleri kopyalayın, yeniden adlandırın ve taşıyın

Good.iWare GoodReader, PDF, Office XML, TXT ve HTML dosyalarını okumak ve açıklama eklemek için bir iOS uygulamasıdır. Ayrıca dosya yöneticisi olarak da kullanılır.

GoodReader, PDF, TXT, HTML ve Office Açık XML biçimlerini görüntülemenizi sağlar. Birincil yetenekleri, PDF formatıyla çalışmak etrafında döner. Metin vurgulama, belirtme çizgisi yorum oluşturma ve serbest el çizimleri ve şekiller çizme gibi PDF ek açıklamaları uygulayabilirsiniz. GoodReader, tek tek PDF sayfaları eklemenizi, yeniden düzenlemenizi, döndürmenizi, silmenizi ve e-postayla göndermenizi veya dosyaları bölmenizi ve birleştirmenizi sağlar. Ayrıca PDF belgelerini hızlı ve güvenli bir şekilde imzalayabilirsiniz.

PDF işlevinin yanı sıra, uygulama, dosya ve klasörleri kopyalama, yeniden adlandırma, taşıma, sıkıştırma ve açma işlemlerini içeren çok sayıda dosyayı yönetmenize olanak tanır. Hatta resimleri izleyebilir, ses dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz. GoodReader, sunuculara erişim sağlar ve Dropbox, Google Drive, OneDrive, FTP ve SFTP üzerinden dosya saklama ve aktarma yeteneği sunar.

GoodReader, PDF dosyaları ile çalışan güçlü iOS kullanıcıları için yararlı bir araçtır PDF görüntüleme ve açıklama yetenekleri. Ayrıca Office XML, TXT ve HTML formatlarını da destekler ve kullanışlı bir dosya yönetimi aracıdır. İOS aygıtınızdaki dosyaları kullanışlı PDF işleviyle gelen yönetmenize yardımcı olacak bir uygulama arıyorsanız, Good.iWare GoodReader uygun fiyata kaliteli bir seçimdir.

Güncellenme Zamanı: 18 Ekim 2016

▶ Birincil dosya uzantısı

.pdf – Portable Document Format File

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları Good.iWare GoodReader for iOS 4

Desteklenen dosya türleri
.XLSX Microsoft Excel Open XML Spreadsheet
.TXT Plain Text File
.HTML Hypertext Markup Language File
.MP3 MP3 Audio File
.JPG JPEG Image
.PPTX PowerPoint Open XML Presentation
.DOCX Microsoft Word Open XML Document
Ek ilişkili dosya formatları