Ana sayfa : Apple : Apple Books

Apple Books

versiyon
1
platforms
lisans Bundled
kategori Utility

Yazılım İnceleme

Ana fonksiyonlar

  • EPUB, PDF ve IBA formatlarını destekler
  • Yazı tipini, metin boyutunu, sayfa düzenini, ışıklandırmayı ve daha fazlasını özelleştirmenizi sağlar
  • E-kitapları başlığa, yazara, kategoriye ve seriye göre düzenler
  • Alıntılarını Facebook ve Twitter'da paylaşmanı sağlar

Elma Kitaplarının Ekran Görüntüsü 1

Ana Özellikler

Elma Kitapları, e-kitap okumak için kullanılan macOS ve iOS aygıtlarıyla birlikte verilen bir uygulamadır. Eskiden "iBooks" olarak biliniyordu, ancak macOS Mojave ve iOS 12'nin piyasaya sürülmesi ile yeniden adlandırıldı.

Uygulama, popüler EPUB ve PDF e-kitap formatlarının yanı sıra özel IBA iBook formatını da destekliyor. iBook Yazar yardımcı programı. Kitaplar, yazı tipini, metin boyutunu, aydınlatma koşullarını, sayfa düzenini ve sayfaların görünümünü değiştirmeyi içeren çeşitli okuma özellikleri sunar. Bu uygulama aynı zamanda bunları başlık, yazar, kategori veya dizilere göre görüntülemenizi sağlayan yararlı bir e-kitap düzenleyicisidir.

Okurken akılda kalıcı alıntılarla karşılaştığınızda kolayca Twitter'da paylaşabilirsiniz. veya Facebook veya Mesajlar veya e-posta yoluyla. İCloud üzerinden Kitapçıdan geçmiş alımları almak ve macOS ve iOS aygıtlarınız arasında yer imlerini, vurguları ve notları senkronize etmek için Apple Kimliğinizle Kitaplar'da oturum açabilirsiniz.

Kitaplar, kısmen MacOS ve iOS aygıtlarıyla birlikte geldiği için macOS ve iOS kullanıcıları için kullanışlı bir uygulamadır. PDF ve EPUB formatlarını destekler ve okuma deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak sağlar. Bu özellikler, Apple Kitapları, e-kitapları düzenlemek ve okumak için basit ama sağlam bir araç haline getirir.

Güncelleme: 14 Şubat 2019

▶ Birincil dosya uzantısı

.epub – Open eBook File

▶ Kullanılan diğer dosya uzantıları Apple Books 1

Desteklenen dosya türleri
.IBOOKS Multi-Touch iBook
.PDF Portable Document Format File
.IBA iBooks Author Document
Ek ilişkili dosya formatları