Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xojo_binary_window Dosya

.xojo_binary_window Dosya uzantısı

Dosya tipiXojo Binary Window File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim Binary

.XOJO_BINARY_WINDOW seçenek numarası

Xojo tarafından oluşturulan ve uygulama oluşturmak için kullanılan bir IDE olan pencere dosyası; bir pencereyi Xojo projeleri arasında Xojo ikili biçimde paylaşmak için kullanılır; çerçeve türü, düğmeler ve özel arka planlar gibi pencerenin bölümlerini açıklayan bilgileri içerir; .RBW dosya uzantısının yerini aldı.

Daha fazla bilgi

Xojo projeleri üç farklı biçimde kaydedilebilir: Proje (metin), İkili ve XML. Seçilen format, pencere formatını belirler. Bir ürün lisansınız yoksa, yalnızca eski Real Studio ikili formatına benzeyen ikili biçimde kaydedebilirsiniz.

XOJO_BINARY_WINDOW dosyasını oluşturmak için, istediğiniz pencereyi tıklayın. dışa aktarın, Dosya → Dışa Aktar [pencere adı] ... öğesini seçin, kaydetme konumunu seçin, dosyayı adlandırın ve Kaydet'i tıklatın.

XOJO_BINARY_WINDOW dosyasını almak için, Dosya → İçe Aktar'ı seçin, dosya konumunuza gidin ve İçe Aktar'ı tıklayın.

NOT: REAL Software Real Studio, 2013 yılında Xojo, Inc. Xojo oldu.

Açılan programlar XOJO_BINARY_WINDOW dosyalar
Windows
Xojo
Linux
Xojo
Macintosh
Xojo

XOJO_BINARY_WINDOW Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xojo_binary_window uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xojo Binary Window File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.