Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rbw Dosya

.rbw Dosya uzantısı

Dosya tipi1Ruby Script

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim Text

Nedir RBW dosya?

Sezgisel ve okuması kolay olacak şekilde tasarlanmış, nesne yönelimli bir komut dosyası dili olan Ruby'de yazılmış kaynak kod dosyası; ".rbw" uzantısını kullanan Ruby komut dosyalarının genellikle grafik arabirim kodu için kullanılması dışında .RB uzantısını da kullanabilir.

Daha fazla bilgi

NOT: Geliştirme sırasında hem ".rb" hem de ".rbw" uzantılarını kullanmak, farklı varsayılan görevleri gerçekleştirmek için farklı dosya ilişkilendirmeleri ayarlamanızı sağlar. Örneğin, ".rbw" uzantı ilişkilerini bir başkasına ayarlarken ".rb" uzantısını bir Ruby yorumlayıcısına atayabilirsiniz. Alternatif olarak, birini bir tercüman için, bir diğeri metin düzenleyicide açılacak şekilde ayarlarken ayarlayabilirsiniz.

Açılan programlar RBW dosyalar
Windows
Trimble SketchUp
Xojo
ActiveState Komodo Edit
Linux
Xojo
ActiveState Komodo Edit
Ruby
Macintosh
MacroMates TextMate
Apple Xcode
Trimble SketchUp
Xojo
ActiveState Komodo Edit
JRuby
MacRuby

Dosya tipi2Real Studio Window File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim N/A

.RBW seçenek numarası 2

Xojo tarafından oluşturulan ve uygulama oluşturmak için kullanılan bir IDE olan pencere dosyası; Xojo projeleri arasında paylaşılabilecek bir masaüstü uygulaması için dışa aktarılan bir pencere içerir; maksimum pencere boyutu, arka plan rengi, davranış ve düğmeler gibi pencereyi tanımlayan bilgileri içerir; .XOJO_BINARY_WINDOW dosya uzantısı ile değiştirildi.

Daha fazla bilgi

Değiştirilmeden önce, vermek istediğiniz pencereyi tıklayarak, Dosya → Dışarı ver [pencere adı] ... 'yı seçerek, kaydetme konumunu seçerek, dosyayı adlandırarak ve Kaydet'i tıklatarak bir RBW dosyası oluşturabilirsiniz. .

RBW dosyasını almak için, Dosya → İçe Aktar'ı seçin, dosya konumunuza gidin ve İçe Aktar'ı tıklayın.

NOT: REAL Software Real Studio 2013 yılında Xojo, Inc. Xojo oldu. .

Açılan programlar RBW dosyalar

RBW Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rbw uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Real Studio Window File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.