Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xapk Dosya

.xapk Dosya uzantısı

Dosya tipiCompressed Android Package File

geliştirici N/A
kategori Compressed Files
biçim Zip

.XAPK seçenek numarası

Bir XAPK dosyası, Android uygulamalarını mobil cihazlara yüklemek için kullanılan bir pakettir. Standart .APK biçimine benzer, ancak grafikleri, medya dosyalarını ve diğer uygulama verilerini depolayan .OBB dosyası gibi uygulama tarafından kullanılan diğer varlıkları içerebilir. XAPK dosyaları, üçüncü taraf Android uygulama indirme web sitelerinde uygulama dağıtmak için kullanılır. Google Play tarafından desteklenmiyorlar.

Daha fazla bilgi

XAPK dosyaları standart uygulama yükleyici paketleri olmadığından, manuel olarak yüklenmeleri veya bir XAPK yükleyicisi kullanılarak yüklenmeleri gerekir. Bir XAPK dosyasını indirdikten sonra, uygulamayı (pakette depolanan APK dosyası) XAPK Yükleyiciyi kullanarak bir Android cihaza yükleyebilirsiniz. Ek dosyaları el ile yüklemek istiyorsanız, XAPK dosyasını açabilirsiniz (standart .ZIP dosyasıdır) ve ayıklanan dosyaları cihazınızdaki uygun konuma yerleştirebilirsiniz.

A dezavantajı Google Play üzerinden uygulamalar sunmak, APK dosyasının boyutunun 50 MB veya daha küçük olması gerektiğidir; bu da uygulama geliştiricilerin ek grafikler ve ortam varlıkları depolamak için diğer dosyaları (OBB dosyaları gibi) kullanmaya zorlar. Bu sınırlama nedeniyle, bazı geliştiriciler, uygulamalarını Google Play dışındaki diğer sitelerden de kullanılabilir kılar. XAPK formatı, bir Google Play sitesinden olmayan bir Android uygulamasını indirirken sorunsuz bir teslimat ve kurulum işlemi için APK dosyasını ve OBB dosyasını bir araya getirmek için tanıtıldı.

NOT: ... 'un güvenilirliğini doğrulamanız gerekir. kötü amaçlı yazılım XAPK dosyaları aracılığıyla dağıtılabildiğinden, bir XAPK dosyası indirdiğiniz site.

Açılan programlar XAPK dosyalar
Windows
Pure APK Install
Android
APKPure

XAPK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xapk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Compressed Android Package File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.