Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bookexport Dosya

.bookexport Dosya uzantısı

Dosya tipiBookSmart Backup Book File

geliştirici Blurb Software
kategori Backup Files
biçim Zip

.BOOKEXPORT seçenek numarası

Bir BOOKEXPORT dosyası, fotoğraf kitapları, defterler ve planlayıcılar oluşturmak için kullanılan ücretsiz bir araç olan BookSmart tarafından oluşturulan bir yedekleme kitabıdır. .BOOK dosyası ve kitapta yer alan görüntüleri içerir. BOOKEXPORT dosyaları bir kitabı yedeklemek ve kitapları diğer BookSmart kullanıcılarıyla paylaşmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

BOOKEXPORT dosyası Blurb BookSmart 3.4’da açıldı

BOOK dosyası, bir proje oluştururken bir projeyi kaydetmek için BookSmart tarafından oluşturulan ana dosya türüdür defter, planlayıcı veya fotoğraf kitabı. BOOK dosyasını yedeklemek veya başka bir kullanıcıyla paylaşmak istediğinizde BOOKEXPORT dosyası oluşturabilirsiniz.

BOOKEXPORT dosyası oluşturmak için Dosya → Dışa Aktar → Kitap Projesi Dışa Aktar veya Kitap Arşivi Oluştur veya Dışa Aktar / Yedekle seçeneğini belirleyin. Kitap.

Bir BOOKEXPORT dosyası açmak için, Dosya → Kitap Projesi İçe Aktar'ı seçin. BookSmart'ı açarken bir Kitabı "Diğer Seçenekler" menüsünden de alabilirsiniz.

Açılan programlar BOOKEXPORT dosyalar
Macintosh
Blurb BookSmart

BOOKEXPORT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bookexport uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

BookSmart Backup Book File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.