Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sex Dosya

.sex Dosya uzantısı

Dosya tipiAlpha Five Set Data Dictionary Index File

geliştirici Alpha Software
kategori Developer Files
biçim N/A

.SEX seçenek numarası

Alpha Five, bir masaüstü, Web ve mobil IDE tarafından oluşturulan dizin dosyası; set bileşenlerini bulmak için Alpha Five tarafından referans verilen dizin verilerini içerir; .SET ve .SEM bağlantılı set dosyalarıyla birlikte oluşturuldu; .CDX ve .DDX Alpha Five dizin dosyalarına benzer.

Daha fazla bilgi

Alpha Five'da iki veya daha fazla tablo birbirine bağlandığında, bir SEX, SEM ve SET dosyasından oluşan bir küme oluşturulur. Bu dosyalar, birbirine bağlı iki veya daha fazla tablo için set veri sözlüğünü oluşturur. Sözlük raporları, formları ve kümeyle bağlantılı diğer nesneleri saklar. Alpha'nın tüm öğeleri ve parçalarını kolayca bulabilmesi için SEX dosyalarınızı diğer SET ve SEM Veri Veri Sözlüğü dosyalarıyla birlikte tutmalısınız.

NOT: Alpha Five, 2013'te Alpha Anywhere oldu. / p>

Ortak SEX dosya adları

[Setinizin adı] .sex - Seti oluşturduğunuzda, SEX dosyası ilgili SET ve SEM dosyalarıyla aynı isimde oluşturulur.

Açılan programlar SEX dosyalar

SEX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sex uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Alpha Five Set Data Dictionary Index File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.