Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ddx Dosya

.ddx Dosya uzantısı

Dosya tipiAlpha Five Data Dictionary Index File

geliştirici Alpha Software
kategori Developer Files
biçim N/A

.DDX seçenek numarası

Alpha Five, bir Web, masaüstü ve mobil uygulama IDE'si tarafından oluşturulan dizin dosyası; .DDD , .DDM ve DDX dosyasından oluşan tablo sözlüğünün bir dizinini içerir; Alan kuralı veya form adı gibi belirli bir öğeyi bulmak için Alpha tarafından kullanılır.

Daha fazla bilgi

Alpha Five'da oluşturduğunuz her tablo için bir DDM, DDD ve DDX dosyası oluşturulur. Bu dosyalar bir DBF dosyası için tablo veri sözlüğünü oluşturur. Sözlük kaydedilmiş yardımcı program ayarlarını, düzenleri ve sorguları saklar. DBF dosyasının özelliklerini genişletmek için Alpha Five tarafından referans alınmıştır. Alpha'nın tüm öğeleri ve parçalarını bulması için DDX dosyalarının DDD ve DDM Veri Sözlüğü dosyaları ile tutulması gerekir.

NOT: 2013'te Alpha Five Alpha Anywhere oldu.

Ortak DDX dosya adları

[Tablonun adı] .ddx - Bir tablo oluşturulduğunda, DDX dosyası tablonuzun aynı adıyla oluşturulur.

Açılan programlar DDX dosyalar

DDX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ddx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Alpha Five Data Dictionary Index File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.