Ana sayfa : Dosya uzantıları : .skb Dosya

.skb Dosya uzantısı

Dosya tipiSketchUp Backup Document

geliştirici Trimble
kategori Backup Files
biçim N/A

.SKB seçenek numarası

Bir SKB dosyası, ücretsiz bir 3D modelleme programı olan SketchUp'ın Windows sürümü tarafından oluşturulan bir yedekleme belgesidir. .SKP SketchUp 3D modelinin yedeğini içerir. Orijinal SKP dosyasının bozulması veya yanlışlıkla silinmesi durumunda, SKB dosyaları programın otomatik kaydetme özelliği kullanılarak otomatik olarak kaydedilir.

Daha fazla bilgi

SKB dosyaları, yalnızca SketchUp'ın Windows sürümü tarafından oluşturulur ve [dosyaadı] .skp olarak görünür. MacOS sürümü ".skp" uzantılı modelleri [dosyaadı] ~ .skp.

SKB dosyalarıyla otomatik olarak kaydeder, genellikle orijinal SKP dosyasıyla "Belgelerim" klasörüne kaydedilir. Bununla birlikte, konum Tercihler → Dosyalar → Modeller ... seçilerek değiştirilebilir. SKB dosyaları, SKP dosyasında modelin geçerli sürümünden önce kaydedilen model sürümünü içerir.

Eğer SKB dosyasını açmakta sorun yaşıyorsanız, bunu açmak için uzantıyı ".skb" den ".skp" ye değiştirmeniz gerekebilir.

SketchUp öncelikle mimari ile ilgili 3B modeller oluşturmak için kullanılır, iç tasarım, film, video oyun tasarımı ve makine mühendisliği. İndirmek ücretsizdir.

Açılan programlar SKB dosyalar
Windows
Trimble SketchUp
Macintosh
Trimble SketchUp

SKB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .skb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SketchUp Backup Document Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.