Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sem Dosya

.sem Dosya uzantısı

Dosya tipiAlpha Five Set Data Dictionary Memo File

geliştirici Alpha Software
kategori Developer Files
biçim N/A

.SEM seçenek numarası

Kullanıcıların Web, masaüstü ve mobil uygulamalar geliştirmelerini sağlayan bir IDE, Alpha Five tarafından oluşturulan not dosyası; .FPT ve .DDM dosyaları tarafından kullanılanla aynı formatta olan not biçimindeki verileri içerir; sete ekli tüm nesneler, raporlar ve formlar için tasarım bilgileri ve kodunu içerir; .SET ve .SEX bağlantılı set dosyalarıyla birlikte oluşturuldu.

Daha fazla bilgi

Alpha Five'da iki veya daha fazla tablo birbirine bağlandığında, bir SEM, SET ve SEX dosyasından oluşan bir küme oluşturulur. Bu dosyalar, birbirine bağlı iki veya daha fazla tablo için set veri sözlüğünü oluşturur. Sözlük raporları, formları ve kümeyle bağlantılı diğer nesneleri saklar. Alpha'nın tüm öğeleri ve parçalarını bulması için SEM dosyaları SET ve SEX Set Veri Sözlüğü dosyalarıyla birlikte tutulmalıdır.

SET dosyaları .DBF dosyalarına benzer çünkü genişlik sınırlamaları vardır Bir sütunda kaç karakter tutulabilir. Böylece, Alpha Five, SEM dosyasındaki not konumuna başvuran gerçek bilgileri içeren SET dosyalarında on karakterlik bir alan oluşturur.

NOT: 2013'te, Alpha Five Her Yerde Alfa oldu.

Ortak SEM dosya adları

[Grubunuzun adı] .sem - Seti oluşturduğunuzda, SEM dosyası ilgili SET ve SEX dosyalarıyla aynı adla oluşturulur.

Açılan programlar SEM dosyalar

SEM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sem uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Alpha Five Set Data Dictionary Memo File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.