Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rbm Dosya

.rbm Dosya uzantısı

Dosya tipiReal Studio Menu File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim N/A

.RBM seçenek numarası

Bir yazılım geliştirme IDE'si olan Xojo tarafından oluşturulan menü dosyası; Xojo IDE'de geliştirilmekte olan bir masaüstü uygulaması için bir menü çubuğu içerir; bir menü çubuğunu bir projeden diğerine vermek için kullanılır; menüler, öğeler, kimlik bilgileri, davranışlar, platforma özel kısayollar ve görünüm gibi menü çubuğunu tanımlayan bilgileri içerir; .XOJO_BINARY_MENU , .XOJO_XML_MENU ve .XOJO_MENU dosya uzantılarıyla değiştirildi.

Daha fazla bilgi

Değiştirilmeden önce, dışa aktarmak istediğiniz menü çubuğunun sekmesini tıklatarak, Dosya → Dışa Aktar [menü çubuğu adı] ... 'nı seçerek, kaydetme konumunu seçerek, adlandırmayı seçerek bir RBM dosyası oluşturabilirsiniz. dosyasını tıklayın ve Kaydet'i tıklayın.

RBM dosyasını almak için, Dosya → İçe Aktar'ı seçin, dosya konumunuza gidin ve İçe Aktar'ı tıklayın.

NOT: REAL Software Real Studio Xojo oldu, Inc. Xojo, 2013 yılında.

Açılan programlar RBM dosyalar
Windows
Xojo
Linux
Xojo
Macintosh
Xojo

RBM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rbm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Real Studio Menu File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.