Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xojo_menu Dosya

.xojo_menu Dosya uzantısı

Dosya tipiXojo Menu File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim N/A

.XOJO_MENU seçenek numarası

Windows, OS X ve Linux platformları için özel uygulamalar oluşturmak için kullanılan bir IDE olan Xojo tarafından oluşturulan menü dosyası; .RBM dosya uzantısını değiştirdi; Xojo projesi (metin) formatında bir menü çubuğunu paylaşmak için kullanılır; menüler, davranışlar, öğeler ve platforma özgü kısayollar gibi diğer menü çubuğu bilgilerini içerir.

Daha fazla bilgi

Xojo projeleri üç farklı biçimde kaydedilebilir: Proje (metin), İkili ve XML. Seçilen format menü formatını belirler. Bir ürün lisansınız yoksa, yalnızca eski Real Studio ikili biçimine çok benzeyen ikili biçimde kaydedebilirsiniz.

Bir XOJO_MENU dosyası oluşturmak için menünün sekmesini tıklayın dışa aktarmak istediğiniz çubuğu, Dosya → Dışa Aktar [menü çubuğu adı] ... seçeneğini seçin, kaydetme konumunu seçin, dosyayı adlandırın ve Kaydet'i tıklayın.

XOJO_MENU dosyasını almak için, Dosya → İçe Aktar, dosya konumunuza gidin ve İçe Aktar'ı tıklayın.

NOT: REAL Software Real Studio, 2013 yılında Xojo, Inc. Xojo oldu.

Açılan programlar XOJO_MENU dosyalar
Windows
Xojo
Linux
Xojo
Macintosh
Xojo

XOJO_MENU Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xojo_menu uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xojo Menu File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.