Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xojo_xml_menu Dosya

.xojo_xml_menu Dosya uzantısı

Dosya tipiXojo XML Menu File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim XML

.XOJO_XML_MENU seçenek numarası

Bir yazılım geliştirme IDE'si olan Xojo tarafından oluşturulan menü dosyası; farklı projeler arasında bir menü çubuğunu XML biçiminde dışa aktarmak için kullanılır; öğeler, platforma özgü kısayollar, menüler ve menü görünümü gibi bilgileri içerir; .RBM dosya uzantısının yerini aldı.

Daha fazla bilgi

Xojo projeleri üç farklı biçimde kaydedilebilir: Proje (metin), İkili ve XML. Seçilen format menü formatını belirler. Bir ürün lisansınız yoksa, yalnızca ikili biçimde kaydedebilirsiniz. Xojo ikili formatı, eski Real Studio ikili formatına yakından benziyor.

Bir XOJO_XML_MENU dosyası oluşturmak için dışa aktarmak istediğiniz menü çubuğunun sekmesini tıklayın, Dosya → Dışa Aktar [menü çubuğu adı] ... , kaydetme konumunu seçin, dosyayı adlandırın ve Kaydet'i tıklayın.

XOJO_XML_MENU dosyasını içe aktarmak için Dosya → İçe Aktar'ı seçin, dosya konumunuza gidin ve İçe Aktar'ı tıklayın.

NOT : REAL Software Real Studio, 2013 yılında Xojo, Inc. Xojo oldu.

Açılan programlar XOJO_XML_MENU dosyalar
Windows
Xojo
Linux
Xojo
Macintosh
Xojo

XOJO_XML_MENU Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xojo_xml_menu uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xojo XML Menu File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.