Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xojo_binary_menu Dosya

.xojo_binary_menu Dosya uzantısı

Dosya tipiXojo Binary Menu File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim N/A

.XOJO_BINARY_MENU seçenek numarası

Bir yazılım geliştirme IDE'si olan Xojo tarafından oluşturulan menü dosyası; .RBM dosya uzantısını değiştirdi; Xojo IDE'de geliştirilmekte olan bir masaüstü uygulama menü çubuğu için ikili verileri depolar; menüler, öğeler, davranışlar ve platforma özgü kısayollar gibi bilgileri içerir.

Daha fazla bilgi

Xojo projeleri üç farklı biçimde kaydedilebilir: Proje (metin), İkili ve XML. Seçilen format menü formatını belirler. Bir ürün lisansınız yoksa, yalnızca eski Real Studio ikili biçimine çok benzeyen ikili biçimde kaydedebilirsiniz.

Bir XOJO_BINARY_MENU dosyası oluşturmak için menünün sekmesini tıklayın dışa aktarmak istediğiniz çubuğu, Dosya → Dışa Aktar [menü çubuğu adı] ... seçeneğini seçin, kaydetme konumunu seçin, dosyayı adlandırın ve Kaydet'i tıklayın.

XOJO_BINARY_MENU dosyasını içe aktarmak için, Dosya → İçe Aktar, dosya konumunuza gidin ve İçe Aktar'ı tıklayın.

NOT: REAL Software Real Studio, 2013 yılında Xojo, Inc. Xojo oldu.

Açılan programlar XOJO_BINARY_MENU dosyalar
Windows
Xojo
Linux
Xojo
Macintosh
Xojo

XOJO_BINARY_MENU Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xojo_binary_menu uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xojo Binary Menu File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.