Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sr0 Dosya

.sr0 Dosya uzantısı

Dosya tipiSecuROM Analysis File

geliştirici Sony
kategori Misc Files
biçim Binary

.SR0 seçenek numarası

Bir CD / DVD-ROM kopya koruma teknolojisi olan SecuROM tarafından oluşturulan dosya; SecuROM tarafından yönetilen bir program çalıştırılabilir programına ( .EXE ) sağ tıkladıktan sonra "Analizi Başlat" seçeneği seçildiğinde yaratılır; C: \ dizininde veya kullanıcının masaüstünde bir AnalysisLog.sr0 dosyası varsayılan olarak oluşturur.

Daha fazla bilgi

SR0 dosyaları, SecuROM tarafından korunan satın alınmış bir CD / DVD ile sorunla karşılaştığınızda, teşhis raporlarını SecuROM desteğine göndermek için kullanılır. Bir SR0 dosyası oluşturduktan sonra, uygulamanıza yardımcı olması için SecuROM destek ekibine gönderebilirsiniz. SR0 dosyaları analiz edilen program hakkında kopya koruma bilgilerini saklar. Bunlar sıkıştırılır ve şifreleme içerir, böylece içerik yalnızca SecuROM desteği ile incelenebilir.

NOT: SecuROM teknolojisi, satın alınan video oyunları için korsanlığa ve DRM korumasına dahil olmak için yaygın olarak kullanılır. Bu nedenle, SecuROM bileşenleri kurulum disklerine dahil edilmiştir ve oyunu kurmak ve oynamak için gereklidir.

Açılan programlar SR0 dosyalar

SR0 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sr0 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SecuROM Analysis File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.