Ana sayfa : Dosya uzantıları : .inprogress Dosya

.inprogress Dosya uzantısı

Dosya tipiTime Machine Backup Progress File

geliştirici Apple
kategori Backup Files
biçim Binary

.INPROGRESS seçenek numarası

Mac OS X 10.5 ve sonraki sürümlerinde bulunan varsayılan yedekleme programı Time Machine tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; dosyaların yedekleme ilerlemelerini yedeklenirken saklar ve yedekleme işlemi tamamlandığında kaldırılır.

Daha fazla bilgi

INPROGRESS dosyaları arka planda kullanıcı görüşü olmadan oluşturulur ve silinir. Bununla birlikte, bir yedeklemenin başarısız olması ihtimaline rağmen, kalan bir INPROGRESS dosyası olabilir. Yedeklenen verilerin güvenliği için, bu sorunu çözmek için bir Apple temsilcisine danışmak en iyisidir.

NOT: INPROGRESS dosyaları Mac OS X paket biçiminde saklanır. Bu nedenle, gerekirse, paket içindeki yedekleme verilerini manuel olarak görüntülemek için dosyayı sağ tıklayıp "Paket İçeriğini Göster" i seçebilirsiniz.

Açılan programlar INPROGRESS dosyalar

INPROGRESS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .inprogress uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Time Machine Backup Progress File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.