Ana sayfa : Dosya uzantıları : .tld Dosya

.tld Dosya uzantısı

Dosya tipiTag Library Descriptor File

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim XML

.TLD seçenek numarası

Java Server Page (JSP) geliştirme projeleri için kullanılan geliştirici dosyası; XML biçimlendirme kullanılarak kaydedilmiştir ve JSP belgelerini işaretlemek için kullanılan etiketlerin açıklamalarını içermektedir; Desteklenen etiketleri ilgili etiket kitaplığında tanımlar.

Daha fazla bilgi

Bir JSP etiketi, bir HTML etiketine benzer. Örneğin, özel bir etiket < loadData > Bir JSP Web sayfasına veri yüklemek için kullanılabilir. Özel etiket kitaplığında bu tür bir etiket için bir sınıf işleyici bulunur ve TLD dosyası etiketi açıklar.

Etiket kitaplıkları ve etiket tanımlayıcıları Java tabanlı Web uygulamalarına dahil edilir. Genellikle TLD dosyası, / WEB-INF / lib / dizininde bulunan .JAR dosyasının bir parçası olarak paketlenir.

Açılan programlar TLD dosyalar
Windows
Microsoft XML Notepad
Eclipse
Oracle NetBeans
Linux
Eclipse IDE for Java Developers
Vim
Eclipse
Oracle NetBeans
Macintosh
MacroMates TextMate
Eclipse
Oracle NetBeans

TLD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .tld uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Tag Library Descriptor File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.