Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rsc Dosya

.rsc Dosya uzantısı

Dosya tipiSymbian Application Compiled Resource File

geliştirici Nokia
kategori Data Files
biçim Binary

.RSC seçenek numarası

Dokunmatik ekranlı cihazlar, mobil cihazlar ve akıllı telefonlar için tasarlanmış açık kaynaklı bir işletim sistemi olan Symbian OS uygulamaları tarafından kullanılan derlenmiş kaynak dosyası; .RSS dosyalarından ikili biçimde derlenen kaynakları içerir.

Daha fazla bilgi

RSC dosyaları, .APP dosyası ile birlikte bitmiş bir Symbian uygulamasını içerir. Uygulama geliştiricilerin, APP dosyasını yeniden derlemeye gerek kalmadan program kaynaklarını değiştirmelerine izin verir. Bu, uygulamayı farklı dillere yerelleştirirken yararlı olabilir.

Kullanıcıların RSC dosyalarını derlemesine izin veren Nokia Web Çalışma Zamanı eklentileri Aptana Studio, Adobe Dreamweaver ve Microsoft Visual Studio için kullanılabilir.

Açılan programlar RSC dosyalar
Windows
Nokia Carbide.c++
Nokia Symbian rcomp
Nokia WRT plug-ins

RSC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rsc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Symbian Application Compiled Resource File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.