Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ms12 Dosya

.ms12 Dosya uzantısı

Dosya tipiMultisim 12 Circuit Design File

geliştirici National Instruments
kategori CAD Files
biçim N/A

.MS12 seçenek numarası

Bir MS12 dosyası, baskılı devre kartı (PCB) tasarımı, simülasyonu ve analizi için kullanılan bir program olan Multisim'in 12. sürümü ile oluşturulan bir CAD dosyasıdır. Kullanıcı tarafından tasarlanan bir devre şeması içerir. MS12 dosyaları devreyi analiz etmek için yazılım simüle edilebilir.

Daha fazla bilgi

MS12 ve MP12 dosyaları, Multisim ile ilişkili birincil dosya türleridir. Multisim'de açmak için MS12 dosyasını çift tıklayabilirsiniz. Ayrıca, MS12 dosyaları .MP12 uzantısını kullanan Multisim projelerinde birleştirilebilir.

Multisim, tasarımı oluşturan Multisim sürümünü belirten tasarım dosya uzantılarını devre içine almak için bir sayı ekler. Örneğin, Multisim 10, .MS10 dosya uzantısını kullanır ve Multisim 11, tasarımları kaydetmek için .MS11 dosya uzantısını kullanır. Ayrıca, Multisim, eski proje formatlarını da destekler; bu, Multisim'in 14. sürümünün Multisim'in 11. sürümü tarafından oluşturulan .MS11 tasarımını açabileceği anlamına gelir.

Multisim, onu güçlü bir elektronik şematik yakalama haline getiren çeşitli özellikler sunar. ve SPICE ortamı. PCB'leri simüle etmek ve analiz etmek için dünya çapındaki eğitimciler, araştırmacılar ve mühendisler tarafından kullanılır.

Açılan programlar MS12 dosyalar
Windows
National Instruments Multisim

MS12 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ms12 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Multisim 12 Circuit Design File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.