Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rbf Dosya

.rbf Dosya uzantısı

Dosya tipi1LEGO MINDSTORMS EV3 Robot Brick File

geliştirici The LEGO Group
kategori Executable Files
biçim N/A

Nedir RBF dosya?

Bir RBF dosyası, LEGO MINDSTORMS EV3 robotlarını kontrol etmek için kullanılan bir cihaz olan EV3 Intelligent Brick tarafından kullanılan yürütülebilir bir dosyadır. Bir robotun işlevini yerine getirmek için kullanılan bir EV3 Temel programını saklar. RBF dosyaları, EV3 Explorer'daki yerleşik derleyici tarafından derlenir ve doğrudan EV3 Intelligent Brick'te yürütülür.

Daha fazla bilgi

EV3 Temel programlar, LEGO MINDSTORMS EV3 robotlarının belirli bir yöne hareket etmesini veya bir nesneyi alıp almamasını sağlamak için çeşitli görevler gerçekleştirmesini sağlamak için kullanılır. Bu programlar PC modunda ve tuğla modunda çalıştırılabilir. PC modunda, programlar robotu çalıştırmak için EV3 Akıllı Tuğla'ya bilgi aktarırken programlar Microsoft Small Basic'te çalışır.

Ancak, tuğla modunda, programlar Linux tabanlı bir işletim sistemine sahip ve robotlarla arabirim oluşturmak için kullanılan taşınabilir bir cihaz olan EV3 Intelligent Brick'te çalışır. RBF dosyaları, EV3 Intelligent Brick'teki programları çalıştırmak için kullanılır.

RBF dosyaları, kullanılan bir Windows programı olan EV3 Explorer tarafından Small Basic program kodunu saklayan dosyalar olan .SB dosyalarından derlenir EV3 Intelligent Brick'te depolanan dosyaları görüntülemek ve düzenlemek için. EV3 Explorer, EV3 Intelligent Brick'e RBF, .RSF ve .RGF dosyalarını indirmek için de kullanılabilir.

Açılan programlar RBF dosyalar
Windows
Executed on the EV3 Intelligent Brick.
Linux
Executed on the EV3 Intelligent Brick.
Macintosh
Executed on the EV3 Intelligent Brick.

Dosya tipi2Windows Installer Rollback File

geliştirici Microsoft
kategori Backup Files
biçim N/A

.RBF seçenek numarası 2

Windows Installer tarafından çalıştırılan bir yazılım yükleme işlemi sırasında oluşturulan dosyaların arşivi; yükleme başarıyla tamamlanmazsa geri yüklenebilecek dosyalar içerir; Yükleme başarılı olursa, geri alma dosyası otomatik olarak silinir.

Daha fazla bilgi

RBF dosyası, karşılık gelen .RBS script dosyası ile birlikte kaydedilir ve "Config.Msi."

adlı bir arşivde saklanır.
Açılan programlar RBF dosyalar

Dosya tipi3Stellar Insta Backup Image

geliştirici Stellar Data Recovery
kategori Backup Files
biçim N/A

.RBF seçenek numarası 3

Dosyaları yedeklemek ve geri yüklemek için kullanılan bir Windows programı olan Insta Backup Gold tarafından oluşturulan yedek resim; Bir dosya, klasör, birim veya e-posta veritabanının yedekleme verilerini içerir.

Daha fazla bilgi

Insta Backup Gold'un bir RBF yedekleme dosyası oluşturmak için sağladığı bir dizi ayar vardır. Yedeklemenizi bir parola ile koruyabilir, yedeklemenizin sıkıştırma düzeyini seçebilir ve daha sonra ve özel bir frekansta oluşturulacak yedeklemeleri zamanlayabilirsiniz. Ayrıca, tam, artımlı mı yoksa farklı bir yedekleme mi istediğinizi seçebilirsiniz.

Açılan programlar RBF dosyalar

Dosya tipi4Redatam Binary File

geliştirici CELADE
kategori Database Files
biçim Binary

.RBF seçenek numarası 4

Yerel ve bölgesel nüfus sayımı ve anket verilerini analiz etmek için kullanılan bir haritalama yazılımı olan Retadam (Küçük Alanlar İçin Verilerin Mikro Bilgisayarla Alınması) tarafından oluşturulan dosya; verileri sıkıştırılmış bir ikili biçimde yapılandırılmış kayıtlar olarak kaydeder; Birkaç şehir bloğunun büyüklüğünden bütün ülkeye kadar coğrafi bölgeleri analiz etmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

RBF dosyaları cinsiyet, yaş ve ev bilgileri gibi nüfus sayımı verilerini depolayabilir. Veriler, Retadam dokümantasyonu tarafından ayrıca tanımlanmış olan "varlıklar" (nesnelerin mantıksal bir hiyerarşisi) ve "değişkenler" (varlıklar hakkındaki bilgiler) şeklinde depolanır.

NOT: Retadam yazılımı Latin Amerika ve Karayipler Ekonomik Komisyonu (CELADE) tarafından desteklenmektedir.

Açılan programlar RBF dosyalar

Dosya tipi5Retrospect Backup File

geliştirici EMC Insignia
kategori Backup Files
biçim N/A

.RBF seçenek numarası 5

Retrospect yedekleme yazılımıyla yedeklenmiş verileri içeren yedekleme seti; Retrospect tarafından desteklenen gerçek dosya ve klasörleri içerir; .RBC yedek katalog dosyasına kaydedilen bilgilere dayanarak geri yüklenebilir.

Daha fazla bilgi

Retrospect, daha önce Dantz yazılımı tarafından geliştirilmiştir. Program şimdi EMC Insignia'ya ait ve dağıtılmıştır.

Açılan programlar RBF dosyalar
Windows
EMC Insignia Retrospect
Macintosh
EMC Insignia Retrospect

RBF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rbf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Retrospect Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.