Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rbs Dosya

.rbs Dosya uzantısı

Dosya tipi1Windows Installer Rollback Script

geliştirici Microsoft
kategori Backup Files
biçim N/A

Nedir RBS dosya?

Windows Installer tarafından çalışan bir yazılım yüklemesi sırasında oluşturulan komut dosyası; Kurulum tamamlanmazsa, kurulum öncesi sistem durumunu geri yüklemek için kullanılan bir dizi talimat içerir; Yükleme başarılı olursa, dosya otomatik olarak silinir.

Daha fazla bilgi

Geri alma komut dosyası, karşılık gelen geri alma .RBF dosyasına kaydedilen dosyaları geri yükler. Her iki dosya da "Config.Msi." Adlı tek bir arşivde saklanır.

Açılan programlar RBS dosyalar

Dosya tipi2Rebirth Song File

geliştirici Propellerhead Software
kategori Audio Files
biçim N/A

.RBS seçenek numarası 2

Rebirth RB-338 yazılım sentezleyicisi tarafından oluşturulan ses dosyası; davul seslerini ve ses olarak adlandırılan diğer elektronik aletleri içerebilir; müzisyenler tarafından müzik besteleri kaydetmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Rebirth RB-338'in geliştiricisi olan Pervane Başlığı Yazılımı, ürünü 1 Eylül 2005 tarihinde durdurdu. Ancak, hiçbir yazılım desteği sağlanmaz.

Açılan programlar RBS dosyalar

Dosya tipi3MP3 Ringtone File

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim Binary

.RBS seçenek numarası 3

.MP3 biçiminde oluşturulan şarkı dosyası; ses verilerini içerir ve genellikle 64Kbps'de kodlanır; Internet üzerinden zil sesi tonlarını dağıtmak için yaygın olarak kullanılır; dosya uzantısını ".mp3" olarak değiştirerek normal bir MP3 dosyası olarak çalınabilir.

Daha fazla bilgi

NOT: RBS zil sesi dosyaları Rebirth şarkı dosyalarıyla karıştırılmamalıdır. RBS zil sesleri MP3 biçiminde kodlanırken, Rebirth şarkıları Propellerhead Software'in özel synthesizer biçiminde kodlanmıştır.

Açılan programlar RBS dosyalar
Windows
Microsoft Windows Media Player
VideoLAN VLC media player
Linux
VideoLAN VLC media player
Macintosh
VideoLAN VLC media player
iOS
VideoLAN VLC for iOS

RBS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rbs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MP3 Ringtone File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.