Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rsf Dosya

.rsf Dosya uzantısı

Dosya tipi1LEGO MINDSTORMS EV3 Robot Sound File

geliştirici The LEGO Group
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir RSF dosya?

LEGO robotları yaratmanızı ve programlamanızı sağlayan bir program olan LEGO MINDSTORMS EV3 tarafından oluşturulan ses dosyası; LEGO MINDSTORMS EV3 uygulamasında Ses Düzenleyici aracı tarafından kaydedilen sesi içerir.

Daha fazla bilgi

RSF dosyasını oluşturmak için Araçlar → Ses Düzenleyici'yi seçin, sesinizi kaydedin, Kaydet'i tıklayın, kaydı adlandırın ve Tamam'ı tıklayın. RSF dosyanızı görmek için projenize gidin, İngiliz anahtarı simgesine tıklayın ve "Sesler" sekmesini seçin.

RSF dosyasını dışa aktarmak için Proje ekranının sol üstündeki İngiliz anahtarı simgesini tıklayın Uygulamada, "Sesler" sekmesi altındaki RSF dosyanızı seçin, pencerenin altındaki Ver'i tıklayın, dosyanızı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

Çift tıklayamazsınız. Dosyayı açmak için içe aktarmanız gerekir. RSF dosyasını içe aktarmak için, uygulamadaki Proje ekranının sol üstündeki anahtar simgesini tıklayın, "Sesler" sekmesini seçin, pencerenin altındaki İçe Aktar düğmesini tıklayın, RSF dosyasına gidin, seçin ve tıklayın. aç.

Açılan programlar RSF dosyalar
Windows
LEGO MINDSTORMS EV3
Macintosh
LEGO MINDSTORMS EV3

Dosya tipi2Recovery State File

geliştirici EaseUS
kategori Data Files
biçim N/A

.RSF seçenek numarası 2

Kullanıcıların kaybolan verileri bilgisayarlarından, depolama aygıtlarından ve sunucularından kurtarmasına yardımcı olan bir program olan Veri Kurtarma Sihirbazı tarafından oluşturulan dosya; Kullanıcı tarafından belirlenen dosya türleri ve konumlar için kurtarma taraması sonuçlarını içerir.

Daha fazla bilgi

RSF dosyasının amacı, tarama sonuçlarınızı vermeniz için bir yol sağlamaktır, böylece daha sonra dosya kurtarma işleminize devam edebilirsiniz. Dosya kurtarma işleminize devam etmek istediğinizde dosyayı alabilirsiniz. RSF dosyası, tekrarlamak istemediğiniz uzun derin taramalar yaparken özellikle yararlıdır.

Açılan programlar RSF dosyalar
Windows
EaseUS Data Recovery Wizard
Macintosh
EaseUS Data Recovery Wizard for Mac

Dosya tipi3Riky's Soft Document

geliştirici Riky's Soft
kategori Data Files
biçim N/A

.RSF seçenek numarası 3

Riky's Soft Bangun Datar & Ruang, matematiksel hesaplamaları öğretmek için kullanılan bir ev tabanlı eğitim programı; programa girilen bilgiler için kaydetme biçimi olarak kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: Bangun Datar ve amp; Ruang kullanıcı arayüzü Endonezyaca yerelleştirilmiştir. Bangun Datar & Ruang, "Düz ve Alan Oluştur" anlamına gelir.

Açılan programlar RSF dosyalar
Windows
Riky's Soft Bangun Datar & Ruang

RSF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rsf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Riky's Soft Document Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.