Ana sayfa : Dosya uzantıları : .omg Dosya

.omg Dosya uzantısı

Dosya tipi1OpenMG Audio File

geliştirici Sony
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir OMG dosya?

Sony'nin OpenMG teknolojisini kullanan sıkıştırılmış ses dosyası; Sony'nin ATRAC3 formatını temel alarak aynı zamanda dosyaların yasa dışı kopyalanmasını önlemek için dijital haklar yönetimi DRM'sini de içerir; SonicStage tarafından desteklenen Sony'nin müzik kutusu programı.

Açılan programlar OMG dosyalar

Dosya tipi2Image File

geliştirici O&O Software
kategori Disk Image Files
biçim N/A

.OMG seçenek numarası 2

Disk görüntüsü oluşturma ve dosya yedekleme uygulaması, O & O DiskImage tarafından oluşturulan disk görüntüsü; orijinal disk görüntüsünün mükemmel bir kopyasını içerir; disk görüntüsü kopyası, sürücünün tüm sektörlerini içerir ve tüm dosya ve klasörlerle birlikte dosya sisteminin bir görüntüsünü oluşturur; .ISO , .BIN ve .DMG disk imaj dosyalarına benzer.

Daha fazla bilgi

OMG dosyasını oluşturmak için:

OMG dosyasını kullanarak bir görüntüyü geri yüklemek için:

OMG dosyasını .VHD dosyasına dönüştürmek için:

NOT: "Kaynak" ve "Hedef" dosya seçimlerini tersine çevirerek bir VHD dosyasını OMG'ye dönüştürebilirsiniz.

Ortak OMG dosya adları

Image20131215.omg - 15 Aralık 2013 tarihinde oluşturulan bir OMG dosyasının adı. O & DIskskge, türü (Resim) ve ardından oluşturulduğu tarihi listeleyerek dosyalar oluşturur.

Conversion20131217.omg - 17 Aralık 2013 tarihinde oluşturulan bir OMG dosyasının adı. O & O DIskImage, türü (Dönüşüm) ve oluşturulduğu tarihi listeleyerek dosyaları oluşturur.

Açılan programlar OMG dosyalar

OMG Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .omg uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Image File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.