Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ppc Dosya

.ppc Dosya uzantısı

Dosya tipi1Mobile Data Studio Project File

geliştirici CreativityCorp
kategori Developer Files
biçim Binary

Nedir PPC dosya?

Mobil cihaz iş uygulamaları oluşturmak için kullanılan bir uygulama olan Mobile Data Studio tarafından oluşturulan proje dosyası; etkileşimli alanlar içeren bir kullanıcı arayüzü sayfa koleksiyonunu kaydeder; kullanıcıların uygulama geliştirme ilerlemesini kaydetmelerini sağlar.

Açılan programlar PPC dosyalar

Dosya tipi2Adobe Presenter Audio File

geliştirici Adobe Systems
kategori Audio Files
biçim Binary

.PPC seçenek numarası 2

Dinamik sunumlar oluşturmak için kullanılan Microsoft PowerPoint eklentisi olan Adobe Presenter tarafından oluşturulan ses dosyası; genellikle kullanıcı tarafından oluşturulan ses kayıtlarını içerir ancak içeri aktarılan ses verilerini de içerebilir; sunum slaytlarına müzik, ses ve ses kayıtları eklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: Adobe, Adobe Presenter 7'deki yeni .PPCX biçimini sundu. PPC biçimindeki eski ses içeriği, sesin düzgün çalışması için yeni PPCX biçimine dönüştürülmelidir. Bu dönüştürme Presenter 7 yazılımında yapılabilir.

Açılan programlar PPC dosyalar

PPC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ppc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Adobe Presenter Audio File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.