Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fea Dosya

.fea Dosya uzantısı

Dosya tipiAFDKO Feature Definitions File

geliştirici N/A
kategori Font Files
biçim Text

.FEA seçenek numarası

Bir FEA dosyası, yazı tipi verilerini depolamak için .UFO dosyalarında yaygın olarak kullanılan bir veri dosyasıdır. OpenType (AFDKO) için Adobe Font Geliştirme Kiti; dil kapsamı, bitiş, karakter aralığı, kontur ve el yazısı bilgileri içerebilen özellik tanımlarını içerir. FEA dosyaları düz metin olarak kaydedilir.

Daha fazla bilgi

FEA dosyaları, genellikle .PLIST , .GLIF ve .PNG dosyalarının yanı sıra UFO dosyalarında bulunur. Dosyalar UFO dosyalarından kaldırılmamalı ve FontForge, RoboFont veya Glyphs gibi bir program UFO dosyasını açtığında yaygın olarak erişilmelidir. Ancak, bir FEA dosyasını manuel olarak görüntülemeniz gerekirse, dosyayı düz metin olarak kaydedildiğinden bir metin düzenleyicide açabilirsiniz.

Ortak FEA dosya adları

features.fea - UFO dosyasında kullanılan FEA dosyasının genel adı.

Açılan programlar FEA dosyalar
Macintosh
Glyphs
RoboFont

FEA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fea uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

AFDKO Feature Definitions File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.