Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cdt Dosya

.cdt Dosya uzantısı

Dosya tipi1CD-Text File

geliştirici Sony
kategori Disk Image Files
biçim Binary

Nedir CDT dosya?

Disk ripleme, geliştirme ve yazma uygulamaları tarafından oluşturulan ses diski meta veri dosyası; albüm adını ve şarkı bilgilerini tanımlayabilen CD-Metin verilerini içerir; genellikle bir ses diski görüntüsünün verilerini içeren .CUE ve .BIN dosyasıyla kaydedilir.

Daha fazla bilgi

CD-Metin, Sony ve Philips tarafından geliştirilen Red Book CD standardının bir parçasıdır.

NOT: VideoLAN VLC ortam yürütücüsü, CD-Metin dosyalarını Windows ve Linux platformlarında açabilir. libcdio kütüphanesinden destek alarak.

Açılan programlar CDT dosyalar
Windows
Foobar2000
Nero
PowerISO
Macintosh
Roxio Toast

Dosya tipi2CorelDRAW Image Template

geliştirici Corel
kategori Settings Files
biçim Binary

.CDT seçenek numarası 2

Bir CDT dosyası, bir resim düzenleme ve sayfa düzeni programı olan CorelDRAW tarafından oluşturulan bir resim şablonudur. Grafik ve nesne doldurma ayarları ve sayfa, cetvel, ızgara, kılavuz ve stil özellikleri dahil olmak üzere yeni bir görüntünün özelliklerini içerir. CDT dosyaları; mektuplar, posta kartları, resimler, simgeler, web sayfaları, web afişleri ve broşürler gibi belgeler oluşturmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

CorelDRAW X8'de açık CDT dosyası

CDT dosyaları, birden fazla .CDR belge veya görüntü oluşturmak için varsayılan ayarları depolamak için kullanılır. Şablon olarak kaydettiğinizde, CD → Dosya Olarak Kaydet ... seçeneğini seçerek bir CDR dosyasından bir şablon oluşturabilirsiniz. Ayrıca Corel'in çevrimiçi olarak hazırladığı çok sayıda hazır şablondan birini düzenleyebilirsiniz. Bu şablonlara doğrudan uygulamadan erişerek Dosya - > Şablondan yeni ....

CDT dosyasını CorelDRAW’da daha popüler biçimlere verebilirsiniz. Gereksinimlerinize bağlı olarak CDT dosyasını .PDF belgesine veya .JPG , .PNG veya .BMP resmi olarak dışa aktarabilirsiniz. CDT dosyalarını da .AI Adobe Illustrator formatına dışa aktarabilirsiniz.

CorelDRAW, CorelDRAW Graphics Suite'de aşağıdaki uygulamalarla birlikte bulunur:

Açılan programlar CDT dosyalar
Windows
Inkscape
ACD Systems Canvas
Corel Presentations
CorelDRAW
Linux
Inkscape
sK1
Macintosh
Inkscape

Dosya tipi3ConceptDraw PRO Template

geliştirici Computer Systems Odessa
kategori Vector Image Files
biçim Binary

.CDT seçenek numarası 3

Teknik bir diyagram oluşturma uygulaması olan ConceptDraw PRO tarafından oluşturulan diyagram şablonu; yeni .CDD diyagramları oluşturmak için kullanılabilecek önceden ayarlanmış şekilleri, çizgileri, metni ve sembolleri saklar; kullanıcı tarafından tasarlanabilir veya yazılım kurulumuna dahil edilebilir.

Açılan programlar CDT dosyalar
Windows
CS Odessa ConceptDraw PRO
Macintosh
CS Odessa ConceptDraw PRO

CDT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cdt uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

ConceptDraw PRO Template Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.