Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cdd Dosya

.cdd Dosya uzantısı

Dosya tipiConceptDraw PRO Document

geliştirici Computer Systems Odessa
kategori Vector Image Files
biçim Binary

.CDD seçenek numarası

İş çizimleri oluşturmak için kullanılan bir program olan ConceptDraw PRO tarafından oluşturulan şema dosyası; akış şeması, teknik çizim veya kavramsal bir şema gibi bir çizim depolar; rapor oluşturma, ağ şeması, iş süreci çizme ve konsept geliştirme dahil olmak üzere çeşitli iş çizim ihtiyaçlarını karşılamak için verileri depolar.

Daha fazla bilgi

CDD dosyaları ayrıca, kullanıcıların çizim nesnelerini otomatik olarak işlemesini sağlayan ConceptDraw Basic adlı bir komut dosyası dilinde yazılmış bir program kodu içerebilir. Tekrarlayan görevleri otomatikleştirmek için yaygın olarak kullanılır.

CDD dosyaları, .VSD ve .VDX dosyalarına dönüştürülebilir ve ayrıca .PDF dosyalarına dışa aktarılabilir. ConceptDraw, Office, MINDMAP, PRO ve PROJECT sürümlerinde bulunur, ancak yalnızca PRO sürümü açılır ve .CDD dosyalarını kaydeder.

Açılan programlar CDD dosyalar
Windows
CS Odessa ConceptDraw PRO
Macintosh
CS Odessa ConceptDraw PRO

CDD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cdd uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

ConceptDraw PRO Document Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.