Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xojo_xml_toolbar Dosya

.xojo_xml_toolbar Dosya uzantısı

Dosya tipiXojo Toolbar File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim N/A

.XOJO_XML_TOOLBAR seçenek numarası

Kullanıcıların masaüstü, web ve web-mobil uygulamaları oluşturmalarına izin veren bir IDE olan Xojo tarafından oluşturulan dosya; temsil edilen arayüzler ve nitelikler gibi bir araç çubuğunu tanımlayan XML formatlı veri içerir.

Daha fazla bilgi

Xojo araç çubukları, proje formatına bağlı olarak üç farklı formatta kaydedilebilir. Formatlar şunları içerir: Proje (metin), İkili ve XML. XOJO_XML_TOOLBAR dosyasını oluşturmak için ürün lisansına sahip olmanız gerekir.

XOJO_XML_TOOLBAR dosyasını oluşturmak için Ekle → Araç Çubuğu'nu seçip araç çubuğunu adlandırın. Araç çubuğunu oluşturduktan sonra sol panelden seçin, ardından Dosya → Dışa Aktar [araç çubuğu adı] ... öğesini seçin, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

Bir XOJO_XML_TOOLBAR almak için, Dosya → İçe Aktar ..., dosyaya gidin ve İçe Aktar'ı tıklayın.

NOT: REAL Software Real Studio, 2013 yılında Xojo, Inc. Xojo oldu.

Açılan programlar XOJO_XML_TOOLBAR dosyalar
Windows
Xojo
Linux
Xojo
Macintosh
Xojo

XOJO_XML_TOOLBAR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xojo_xml_toolbar uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xojo Toolbar File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.