Ana sayfa : Dosya uzantıları : .abu1 Dosya

.abu1 Dosya uzantısı

Dosya tipiASUS Backup File

geliştirici Asus
kategori Backup Files
biçim N/A

.ABU1 seçenek numarası

ABU1 dosyası, ASUS ZenFone cihazlarındaki verileri yedeklemek ve geri yüklemek için kullanılan bir Android uygulaması olan ASUS Backup tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Rehber, SMS mesajları, arama kayıtları, resimler, videolar, müzik dosyaları, belgeler, kişisel ayarlar, uygulamalar ve uygulama verileri gibi ZenFone cihazından veri yedeklemesi içerir.

Daha fazla bilgi

ASUS Backup, yalnızca harici depolama biriminde depolanan verileri yedeklemek için kullanılabilir. Dahili depoda saklanan herhangi bir veri, yedeklenebilmesi için kullanıcı tarafından manuel olarak harici depolamaya taşınmalıdır.

ZenFone cihazınızda bir veri yedeği oluşturduğunuzda, bir veya daha fazla ABU1 dosyası cihazın SD kartındaki "ASUSBackup" klasöründe oluşturulmuş ve kaydedilmiştir.  ABU1 dosyaları, verileri ZenFone cihazına geri yüklemek için ASUS Yedekleme tarafından açılabilir.

NOT: ASUS Yedekleme işlemi durduruldu.

Açılan programlar ABU1 dosyalar
Android
ASUS Backup

ABU1 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .abu1 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

ASUS Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.